3500 TL oyuncu klavyesi önerisi

Bütçe
1000-3500 TL

panda26

Hectopat
Daha fazla  
Klavyeler hakkında pek bir fikrim yok sizin onerinize uyucam. Blue Switch çok gurultuluymus galiba sıkılmam ama çok sesli bir şey istemiyorum red Switch az sesliymis galiba fark etmez kaliteli olsun da sistem topluyorum buna da bir 3.5k gibi bir bütçe ayırdım. Oyun oynamak için kullanacağım.

GMK67 toplamanızı öneririm.

AliExpress'de ki her ürün için yeni bir hesap açıp satın al. Switch 90pcs olarak alınacak. 3200 civarı tutuyor.

Custom klavye ve yurt içi olsun isterseniz Darmoshark K8 öneririm. Yurt dışı olması sorun değilse Amazon'dan Akko 5075B Plus olabilir. Eğer yok ben custom istemiyorum klasik klavye olsun switchleri çıkmasa da olur derseniz de Asus ROG STRIX Scope TKL öneririm.

Custom klavye ve yurt içi olsun isterseniz Darmoshark K8 öneririm. Yurt dışı olması sorun değilse Amazon'dan Akko 5075B Plus olabilir. Eğer yok ben Custom istemiyorum klasik klavye olsun Switch'leri çıkmasa da olur derseniz de ASUS ROG STRIX Scope TKL öneririm.

ROG STRIX Scope TKL fiyatını hak eden bir model değil hocam. K8 de PCB olarak kötü olduğunu duymuştum. Dracula Castle alınabilir gmk67 alternatif olarak. Ancak gmk67 daha iyi bir sokete Switch'e ve yalıtıma sahip.

ROG STRIX Scope TKL fiyatını hak eden bir model değil hocam. K8 de PCB olarak kötü olduğunu duymuştum. Dracula Castle alınabilir gmk67 alternatif olarak. Ancak gmk67 daha iyi bir sokete Switch'e ve yalıtıma sahip.

Klavye önerisi isteyen birisine GMK topla demek tezat kaçıyor bana kalırsa. Hobinin içinde olmayan birisinin buna ayıracak zamanı ve bilgisi olduğunu sanmıyorum.

Klavye önerisi isteyen birisine GMK topla demek tezat kaçıyor bana kalırsa. Hobinin içinde olmayan birisinin buna ayıracak zamanı ve bilgisi olduğunu sanmıyorum.

Parçalar geldiğinde toplaması 10 dakikayı almıyor hocam. :D Pek hobilik bir durum değil aslında.

Klavyeler hakkında pek bir fikrim yok sizin onerinize uyucam. Blue Switch çok gurultuluymus galiba sıkılmam ama çok sesli bir şey istemiyorum red Switch az sesliymis galiba fark etmez kaliteli olsun da sistem topluyorum buna da bir 3.5k gibi bir bütçe ayırdım. Oyun oynamak için kullanacağım.

Ben HyperX alloy Origins 60 kullanıyorum Switch'i ise Aqua ne sesli ne sessiz dikkatinizi çekerse bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı