3500 TL oyuncu koltuğu önerisi

3500TL veya birkaç yüz TL üstü güzel sağlam bir oyuncu koltuğu lazım eskisi kırıldı görüntüden ziyade sağlam ve kullanışlı olması gerek araştırmalarıma göre xDrive çok methediliyor sizlerin önerebileceği bir marka model var mıdır?

hawk chair v3 daha 1 hafta önce aldım gayet memnunum

Aktif olarak Fab v4 kullanan biri olarak kesinlikle bu fiyat bandında hiçbir oyuncu koltuğunu önermem şahsen. Hepsi bir balondan ibaret tedarigi aşırı ucuz olan şeylere sırf "oyuncu" adı kullanıldığı için yüksek para biçiliyor. Şu anki aklım olsaydı Fab v4 yerine IKEA'dan markus alırdım ya da herhangi bir ofis koltuğu.

Aktif olarak fab V4 kullanan biri olarak kesinlikle bu fiyat bandında hiçbir oyuncu koltuğunu önermem şahsen. Hepsi bir balondan ibaret tedarigi aşırı ucuz olan şeylere sırf "oyuncu" adı kullanıldığı için yüksek para biçiliyor. Şu anki aklım olsaydı fab V4 yerine IKEA'dan markus alırdım ya da herhangi bir ofis koltuğu.

Hocam neden pişmansınız.

Aktif olarak Fab V4 kullanan biri olarak kesinlikle bu fiyat bandında hiçbir oyuncu koltuğunu önermem şahsen. Hepsi bir balondan ibaret tedarigi aşırı ucuz olan şeylere sırf "oyuncu" adı kullanıldığı için yüksek para biçiliyor. Şu anki aklım olsaydı Fab V4 yerine IKEA'dan markus alırdım ya da herhangi bir ofis koltuğu.

Markus dediğin koltukta çok da ucuz değil 3200 TL bandında bence hawk güzel bende aktif olarak kullanıyorum bir sıkıntısını göremedim

Hocam neden pişmansınız.

Koltuk öncelikle rahat değil, arka kısımdaki boşluk çok fazla ve yastık araya kaçıyor bunu önerdiğim bütün arkadaşlarım yaşadı şu an hepsi de benim gibi aldığından pişman. Biz aldığımızda ürün 2300₺ bandındaydı o zaman evet ederi biraz oydu şu anki satıldığı parayı kesinlikle hak etmiyor. Ofis koltukları alırsanız daha rahat olursunuz.

Markus dediğin koltukta çok da ucuz değil 3200 TL bandında bence hawk güzel bende aktif olarak kullanıyorum bir sıkıntısını göremedim.

Doğrudur ekonominin geldiği durum bu fakat arkadaşın aradığı fiyata bu zamanda bu ürünler var. xDrive 15'li almaktan ya da kötünün iyisi fab almaktan daha iyidir. Durup dururken kullanmadan da sallamıyorum iki ürüne kardeşime 15'li kendime de fab aldım xDrive 15'li de dediğim o boşluk yok ama koltuk küçük yaylana yaylana oturamıyorsunuz ve deri olduğu için de yaz zamanı sıkıntısını çekiyorsunuz.

Koltuk öncelikle rahat değil, arka kısımdaki boşluk çok fazla ve yastık araya kaçıyor bunu önerdiğim bütün arkadaşlarım yaşadı şu an hepsi de benim gibi aldığından pişman. Biz aldığımızda ürün 2300₺ bandındaydı o zaman evet ederi biraz oydu şu anki satıldığı parayı kesinlikle hak etmiyor. Ofis koltukları alırsanız daha rahat olursunuz.

Doğrudur ekonominin geldiği durum bu fakat arkadaşın aradığı fiyata bu zamanda bu ürünler var. xDrive 15'li almaktan ya da kötünün iyisi fab almaktan daha iyidir. Durup dururken kullanmadan da sallamıyorum iki ürüne kardeşime 15'li kendime de fab aldım xDrive 15'li de dediğim o boşluk yok ama koltuk küçük yaylana yaylana oturamıyorsunuz ve deri olduğu için de yaz zamanı sıkıntısını çekiyorsunuz.

Dün aldım markusu bence iyi bir koltuk. Hawk ile hemen hemen aynı fiyat ama bu sandalye daha uzun ömürlü gibi geldi bana.

Geri
Yukarı