3500 TL PC Toplama

144 Hz monitörler çok iyi bir deneyim sunuyor ama bellekten kısıp 144 Hz monitör alana kadar 2. el garantisi devam eden 1060' ı zorlamak daha mantıklı olabilir. SSd bence gereksiz değil ama bellek gibi sonradan eklenebileceği için şuan da almayıp düze çıktığınızda almanız daha mantıklı olur.

Bana bak burası senin öyle gördüğün kıytırık forumlardan değil burada herkes üslubuna dikkat eder, konuşmasına dikkat eder, yanlış bilgi vermemeye dikkat eder ve Türkçe kurallarına dikkat eder ama sen... Üslubuna dikkat etmiyorsun, Türkçe kurallarına dikkat etmiyorsun, yanlış bilgi veriyorsun, konuşmana dikkat etmiyorsun ve üstüne üstlük diretiyorsun hala...

Hocam 120 hz nasıl peki 144hz ve 75 hz ortası ideal mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

144 Hz monitörler çok iyi bir deneyim sunuyor ama bellekten kısıp 144 Hz monitör alana kadar 2. el garantisi devam eden 1060' ı zorlamak daha mantıklı olabilir. SSd bence gereksiz değil ama bellek gibi sonradan eklenebileceği için şuan da almayıp düze çıktığınızda almanız daha mantıklı olur.

2. ele yanaşmak istemiyorum hocam yoğurdu üfleyerek yiyorum şuan teşekkürler ilginiz için :)

Hocam 120 hz nasıl peki 144hz ve 75 hz ortası ideal mi ?
Bence hiç gerek yok 120Hz'e 75Hz işinizi görecektir ;) Sonuçta o kart genellikle 75-80 FPS alacağı için çoğu oyunda 120Hz veya üstüne hiç gerek yok. Ayrıca bu videoyu izlerseniz sevinirim, monitörler hakkında konuya daha hakim olursunuz :);
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı