3500 TL PC toplama

Emirhan0

Decapat
Arkadaşlar sistem bu bi kaç sorum olacak.
1- SSD uygun mudur?
2- R3 2200G ve RX 570 darboğaz yapar mı?
3- İleriye yönelik bir sistem almayacağım. Bunu kullanıp bir daha yeni sistem toplarım.

Kısaca yeterli midir?

365948

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle sabit disk takman lazım, ayrıca Donanım Arşivi'nin V3 isimli sistemine SSD takıp alsan daha mantıklı olabilir yine aynı performansı alırsın.

Sitede bug var sanırım, yukarıda R5 2600 diyor fakat özelliklerinde R3 2200 mevcut. Diz mi degistirdiniz, sanırım şu anda İtopya'dan hazır sistemden ziyade kendiniz toplamanın veya buradan konu açıp sistem tavsiyesi almanız daha doğru olur çünkü İtopya'dan şu anda 300 400 TL civarı zam oldu yakında düşer beklemek en iyisi.

Arkadaşlar sistem bu bi kaç sorum olacak.
1- SSD uygun mudur?
2- R3 2200G ve RX 570 darboğaz yapar mı?
3- İleriye yönelik bir sistem almayacağım. Bunu kullanıp bir daha yeni sistem toplarım.

Kısaca yeterli midir?

Eki Görüntüle 365948

Bunu al.
Bence arkadaş 120 GB SSD koyup RX 580 koymalı SSD yi ilerde değiştirebilir ama ekran kartını kolay kolay değiştirebileceğini sanmıyorum yaklaşık 300 TL yukarı çıkarsa mükemmel bir performans farkı olacak.

Bence arkadaş 120 GB SSD koyup RX 580 koymalı SSD yi ilerde değiştirebilir ama ekran kartını kolay kolay değiştirebileceğini sanmıyorum yaklaşık 300 TL yukarı çıkarsa mükemmel bir performans farkı olacak.
Performans farkı değil düşüşü olur. Darboğaz denen bir şey var.
Bunu al.
Zaten G2 bu Allah'ım. Bilmiyorsanız yorum yapmayın.
Sitede bug var sanırım yukarıda r5 2600 diyor fakat özelliklerinde r3 2200 mevcut siz mi degistirdiniz sanırım şuanda itopyadan hazır sistemden ziyade kendiniz toplamanın veya buradan konu açıp sistem tavsiyesi almanız daha doğru olur çünkü itopyadan şuanda 300 400 TL civarı zam oldu yakında düşer beklemek en iyisi
Tek seferlik toplayacağım için ve R3 2200G besleyebildiği için RX 570 onu kullandım.
İleride yeniden sistem toplayacaksanız, Intel tarafına yönelebilirsiniz.
Sebep
Kesinlikle sabit disk takman lazım, ayrıca donanım arşivinin V3 isimli sistemine SSD takıp alsan daha mantıklı olabilir yine aynı performansı alırsın.
O işlemci ve ekran kartı sence bu bilgisayardaki ne denk mı?
3 veya 4 oyun oynayacağım. SSD'nin hafızası yeterli mi? Onu sordum neler yazıyorsunuz. Konu kilit.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı