3500 TL rahat Nike ayakkabı önerisi

Low versiyonuda rahattır diye düşünüyorum, günlük kullanımda kullanacağım için herşeyin altına uyarsa daha iyi olur.

Dayanıklılık konusunda bir bilginiz var mı?
Af1 herşeyin altına uyar hocam. Boxer bile giysen uyan bir ayakkabı.

AF1'ler neredeyse hiçbir Nike mağazasına gelmiyor. SuperStep'te falan da görmedim.

Hem Blazer High, hem AF1 High kullanıyorum. Nasıl rahat değil?
Genel olarak söyledim hocam af1 özel denemesinş değil. Ki zaten başka bir af deneyip by you ile kendine özel yapabilir.
Blazerdan kastınız jumbo high mı normal high mıdır?

By you varsa problem olmaz hocam, buna benzer tercih edebilirim.
Dediğim gibi attığınız modelde koşu ayakkabısı hocam. Koşu ayakkabılarıları deri ağırlıklı değilde bu örgülerle yapıldığı için daha rahatlar. Onlardan alabilirsiniz. Çoğu aynı zaten.

Jumbo highın bilek kısmı çorap zaten hocam. Bilekli sayılmaz bile. O yüzden rahat. Düz blazer mid 77 eziyet.

Zaten elinizde downshifter modeli varmış hocam. Yine o tarz alabilirsiniz. Ama hem kıyafete yakışıcak hem birsz rahat bir şey olsun diyorsanız af1 kesinlikle.

Dediğim gibi attığınız modelde koşu ayakkabısı hocam. Koşu ayakkabılarıları deri ağırlıklı değilde bu örgülerle yapıldığı için daha rahatlar. Onlardan alabilirsiniz. Çoğu aynı zaten.

Jumbo highın bilek kısmı çorap zaten hocam. Bilekli sayılmaz bile. O yüzden rahat. Düz blazer mid 77 eziyet.

Zaten elinizde downshifter modeli varmış hocam. Yine o tarz alabilirsiniz. Ama hem kıyafete yakışıcak hem birsz rahat bir şey olsun diyorsanız af1 kesinlikle.
Rahatlık konusunda hangisini tavsiye edersiniz kanvas AF1 mi yoksa koşu modelleri mi?

Geri
Yukarı