3500 TL Sistem Önerileri

iApple

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bu fiyat aralığında sistem önerirseniz ve benim sistemi incelerseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_2015-08-02-22-50-34-1.png
Screenshot_2015-08-02-22-50-45-1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi 4460 ile kasayı da Zalman Z3 Plus ile değiştirin. İşlemci soğutucuyu çıkarın ve ekran kartını GTX 970 yapın. Son olarak RAM'leri çift modül almanız daha iyi olur.

İşlemci soğutucusuna ihtiyaç duyacağın bir sistem değil. Stok işini görecektir. Bu 100TL cebinde kalmasını sağlar. Harddiski 2x1TB WD Cavier Blue olarak alırsan 140-150 TL daha ucuza gelir ve yeterli performansı verir. Cavier black, SSD olan bir sistem için gereksiz. Buralardan artan parayla ekran kartını GTX970 alabilirsin. DirectX 12 desteğiyle daha ileriye dönük bir tercih olacaktır. Bir de B85 yerine H97 tabanlı bir anakart tercih edebilirsin. 50 TL gibi bir bütçe daha ayırabilirsen anakart için MSI H97 Gaming 3 bu sistem için ideal olur.

Kendim kullanıyorum. Yorumun altındaki sistemimde de görebilirsin. MSI kartlarda coil whine diye bir sıkıntı var; ancak benimkinde yok. Bu tamamen şans işi. Ses yapması dışında bir sorun çıkarmıyor. Tercih ettiğin karttan çok daha iyi olduğuna emin olabilirsin, özellikle de W10 ve DirectX 12'nin çıktığı günlerdeyken GTX970 çok daha akıllıca bir tercih olacaktır.

Ara Toplam3.019,06 TL
Toplam KDV543,43 TL
Sepet Toplam Fiyatı3.562,49 TL
[TBODY] [/TBODY]

Ekran Alıntısı.PNG

Toplam Fiyat:3084 TL mouse ve Monitör dahil
NOT:Ramleri çift slot olarak almanız daha avantajlı ister (8x8) 16 GB ister (4x4) 8 GB bellek alabilirsiniz size uygun olanı tabi ki.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı