3500 TL sistem önerisi

Sen bul madem hadi 1700 TL'ye bir şey anladığın olsa ora bura laf atmazsın.

Senin dediğin hayaller benim gerçeğim aslanım.

İlk olarak sana insanca terbiye sınırları içerisinde bir şey yazdım "aslanım" falan güzel hitap şekli değil haddini bil. İkincisi ben senin sistemine veya fiyat/performansına laf etmedim. Benim bir şeyden anlayıp anlamadığımı da sen belirleyemezsin sen kimsin? Bu arada yüksek ayarlarda birebir o sistemle 200 FPS oynadığın ama öyle boş oyunda falan değil direkt rekabetçide oynadığın bir kanıtı bekliyorum.

İlk olarak sana insanca terbiye sınırları içerisinde bir şey yazdım "aslanım" falan güzel hitap şekli değil haddini bil. İkincisi ben senin sistemine veya fiyat/performansına laf etmedim. Benim bir şeyden anlayıp anlamadığımı da sen belirleyemezsin sen kimsin? Bu arada yüksek ayarlarda birebir o sistemle 200 FPS oynadığın ama öyle boş oyunda falan değil direkt rekabetçide oynadığın bir kanıtı bekliyorum.

Kardeşim madem sen 1700TL bütçeye bir F/P topladım git bak YouTube'da var. Ayrıca aslanım demek insanca tabir dediğin zaten anlayışın haddini bilden başka değil inanmazsan bak YouTube'da, bir daha benim sistemime laf atma.

Kardeşim madem sen 1700TL bütçeye bir F/P topladım git bak YouTube'da var. Ayrıca aslanım demek insanca tabir dediğin zaten anlayışın haddini bilden başka değil inanmazsan bak YouTube'da, bir daha benim sistemime laf atma.

Senin sistemin için araştırmayı ben yapamam dostum. Sen laf ediyorsun sen bana kanıt sunmalısın. Tekrar söylüyorum senin sistemine laf söylemedim hala da aynı şeyi söylerim sen o sistemle yüksek ayarlarda 200 FPS alamazsın. İkinci olarak tanımadığın insanlara "aslanım" gibi hitap edemezsin. Burada kimse senin "aslanın" değil. İyi forumlar.

Abi ben bunu beğendimde ekran kartı yok
Oyunlarda dediğim oyunlarda beni zor duruma düşürmeye ek iyi fps veririmi
😐😐 Teşekkürler bu arada
Bu dönemde çok zor o fiyata bilgisayar bulmak. Acı ama gerçek.
Doğru söylüyorsun abi
Apu sistem şimdilik yani 1 2 yıl idare ettirise beni ekran kartına alabilirim
Öyle olabilirimi
😐😐
Teşekkürler
Bunu alabilirsin Leo 3APU | Game Garaj özelleştirmede bunları yap para yeterse bir HDD seçebilirsin.

Eki Görüntüle 1002404
Bu pc beni 1 2 yıl arası beni dar boğaz etmeden oynatabilirmi yani fazla kasma olmadan çünkü ekran kartı yok apu nun ekran kartsız olduğunu biliyorum
Arkadaşm bana ekran kartsız en fazla 20 fps alabilirsin demişti ben bunla cs de normal ayarlarda kaç fps alırım abi
Teşekkürler

Son düzenleme:
Abi ben bunu beğendimde ekran kartı yok
Oyunlarda dediğim oyunlarda beni zor duruma düşürmeye ek iyi fps veririmi
😐😐 Teşekkürler bu arada

Doğru söylüyorsun abi
Apu sistem şimdilik yani 1 2 yıl idare ettirise beni ekran kartına alabilirim
Öyle olabilirimi
😐😐
Teşekkürler

Bu pc beni 1 2 yıl arası beni dar boğaz etmeden oynatabilirmi yani fazla kasma olmadan çünkü ekran kartı yok apu nun ekran kartsız olduğunu biliyorum
Arkadaşm bana ekran kartsız en fazla 20 fps alabilirsin demişti ben bunla cs de normal ayarlarda kaç fps alırım abi
Teşekkürler
3500 TL bütçeyle ekran kartılı bir sistem almanız zor, mecbur olarak APU sistem almanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı