3500 TL sistem önerisi

Hocalarım ben 4 GB RAM 2GHz işlemcili bir kasa kullanıyorum ve bu kasada uzun süre GTA 5 oynamışlığım bile var bu yüzden onda oyun bile oynanmaz demeyin ben RDR2 açacak bir kasa aramıyorum stabil oyun oynatsın Valorant açayım vs. zaten istemiyorum benim isteğim şu hafif takılma muhabbetinden beni kurtaracak bir kasa almak, sonradan HDD olsun RAM olsun ekran kartı olsun takviye yaprak kesinlikle halledeceğim ancak şu anda bundan kurtulmam gerekiyor.

2. el için detay verebili misiniz?

Hocalarım ben 4 GB RAM 2GHz işlemcili bir kasa kullanıyorum ve bu kasada uzun süre GTA 5 oynamışlığım bile var bu yüzden onda oyun bile oynanmaz demeyin ben RDR2 açacak bir kasa aramıyorum stabil oyun oynatsın Valorant açayım vs. zaten istemiyorum benim isteğim şu hafif takılma muhabbetinden beni kurtaracak bir kasa almak, sonradan HDD olsun RAM olsun ekran kartı olsun takviye yaprak kesinlikle halledeceğim ancak şu anda bundan kurtulmam gerekiyor.

2. el için detay verebili misiniz?

Anlıyoruz ama lego parçası değil bu bozuldumu geri dönüşü yok.

Hocam konuda kirlilik yapmayalım, ben kasa istemiyorum sistem istiyorum. Kendi kasamdan bahsettim ben CoD, Valorant, CS, GTA oyuncusu değilim ama zamanında bu külüstürde bile GTA 5 açtım ve oynadım aynı şekilde 4 serisini bu ay %100 save yaptım ve daha da shader pack ile Assetto Corsa oynuyorum ben bahsettiğim gibi RDR2 açacak bir kasa istemiyorum Kali açacak, internette gezinmemi sağlayıp Single Player oyunlarda bu 30FPS veriyorsa daha üst seviye FPS alabileceğim bir kasa almak. 2. el işi de olur 0 kasa da olur sadece olsun ve beni bundan kurtarsın yeter. Cebimdeki parayı buna dökmektense daha iyisini alır ona para biriktirerek upgrade yaparım mesela ekran kartını değiştirmek gibi.

Hocam konuda kirlilik yapmayalım, ben kasa istemiyorum sistem istiyorum. Kendi kasamdan bahsettim ben CoD, Valorant, CS, GTA oyuncusu değilim ama zamanında bu külüstürde bile GTA 5 açtım ve oynadım aynı şekilde 4 serisini bu ay %100 save yaptım ve daha da shader pack ile Assetto Corsa oynuyorum ben bahsettiğim gibi RDR2 açacak bir kasa istemiyorum Kali açacak, internette gezinmemi sağlayıp Single Player oyunlarda bu 30FPS veriyorsa daha üst seviye FPS alabileceğim bir kasa almak. 2. el işi de olur 0 kasa da olur sadece olsun ve beni bundan kurtarsın yeter. Cebimdeki parayı buna dökmekdense daha iyisini alır ona para biriktirerek upgrade yaparım mesela ekran kartını değiştirmek gibi.

Dostum anlattıklarımı okusan anlarsın, Roblox oyuncusu değilim ama iş bilene verildiğinde 30FPS de olsa donma yapmadan çoğu oyunu oynatırım o kasada sen rahat ol. Senin hayalin sadece oyundan ibaret biz yüksek liglerde rahat gezinmek istiyoruz :D

Elden almak istiyorsan yaşadığın şehri söyle yardımcı olur herkes.

Elden almak istiyorsan yaşadığın şehri söyle yardımcı olur herkes.

Sağ olun hocam 2. el için bakacağım

İnceleme yapacağım hocam, bu cihazlara göre 2. el alışverişi yapacağım sağ olun.
Düzenleme; hocam linklere baktım, özellikler bahsettiğim ve istediğim özelliklerden de üst seviyede. Bu kasayı satıp üstüne 2K koyarak 4K civarında bir kasa almayı planlıyorum. Süreç nasıl geçer bilmem ama ben garantici adamım bu yüzden güvenebilirsiniz sağ olun teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı