3500 TL Sistem Tavsiyesi

İşlemciyi R5 1600 ve anakartı B450 seçersen 3700TL oluyor. Bence gayet iyi.
Evet ama bir tedirgin oluyorum acaba pek anlamadığımdan mı ama siz aynı site üzerinden gösterseniz
Attığım sistem tek tek toplananlara baya benziyor. 50TL kadar fiyat farkı var ama alınabilir düzeyde 😀

Alın o zaman direkt hazır sistem: Sinerji Value A32-1650 Ryzen 3 2300X 8GB 240GB SSD GTX1650 Super

Dediğim özelleştirmeleri yapın!
Mobilde gözükmeyecektir, masaüstü sürümüne dön deyin.

-İşlemci: R5 1600.
-Ekran kartı: Gigabyte 1650 SUPER.
-Kasa: Spec Delta 550W.
-Anakart: B450M S2H.

Bunları yapın fiyat 3635 TL tutuyor. Hem ucuz olur hem de hazır ve güvenli.

Aslında Sınerjide çok iyi hazır sistemler vardı. Ben bazı parçaları anlamadığım için hemen alamadım mesela anakarttan pek anlamam bir bakıp önerebilirmisiniz?
Aslında Sınerjide çok iyi hazır sistemler vardı. Ben bazı parçaları anlamadığım için hemen alamadım mesela anakarttan pek anlamam bir bakıp önerebilirmisiniz?
mesaj şimdi geldi pardon
Alın o zaman direkt hazır sistem: Sinerji Value A32-1650 Ryzen 3 2300X 8GB 240GB SSD GTX1650 Super

Çok sağolun bilgisayarı açıp bakacağım.

Peki önerebileceğiniz en iyi hazır sistem bu mudur? (sinerjide)
Evet, mesela arkadaş aynı sistemi 3.700'e atmış, benim attığım az da olsa daha ucuz ve aynı. Bütçe artırırsanız söyleyin ona göre öneririm. Bu bütçeye en iyisi bu gözüküyor.

Evet, mesela arkadaş aynı sistemi 3.700'e atmış, benim attığım az da olsa daha ucuz ve aynı. Bütçe artırırsanız söyleyin ona göre öneririm. Bu bütçeye en iyisi bu gözüküyor.
Benim attığımda MSI anakart ve ekran kartı var sizin attığınızda ise Gigabyte anakart ve ekran kartı var. Ben "şahsen" 70 lira farkı verip MSI olanları alırdım. Yine de ikisi de gayet F/P sistemler.
@MehmetBal12 Bu bütçede ikisini de tercih edebilirsiniz.

Benim fiyatım 500 TL arttı ben ryzen 5 i 2600 yapacağım yoksa başka birşey önerir misiniz? Birde SSD yi 480 yapacağım.
Birde monitör olarak AOC C24G1 i alacağı Vatandan 1500TL sizce bunumu almalıyım yoksa önerebileceğiniz başka monitör var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı