3500 TL Smart TV önerisi

Fiyat konusunda çok bilgim yok fakat marka konusunda yardımcı olayım. Bir önceki televizyon Samsung marka bir televizyondu ve Smart TV'ydi. Sonrasında gidip hata edip Türk malı bir televizyon aldık Samsung'un değerini sonra anladık.

LG 43UM7100PLB 43" 4K Ultra HD Smart LED TV 3.599,00 TL yerine 3.179,00 TL
Bakabilirsiniz hocam smart olarak LG iyidir.

Smart TV önerilerinizi alayım.
LG almayın. LG'nin ekranları iyidir ama yazılımı gayet kötüdür. 2 yıl içinde yazılım konusunda destek kesilir. 5 yıl içerisinde değişik hatalar alabilirsiniz. Ben Youtube uygulamasından atma hatası alıyorum. Aynı hatayı alan kişi sayısı fazla ve LG müşteri hizmetleri de yeni televizyon almanı önerebilir en fazla. Samsung al geç en azından yazılım konusunda problem yaşamazsınız. 2014 yılında çıkar çıkmaz aldığım LG TV ile youtube izleyemiyorum. Netflix açılmıyor bile...

LG almayın. LG'nin ekranları iyidir ama yazılımı gayet kötüdür. 2 yıl içinde yazılım konusunda destek kesilir. 5 yıl içerisinde değişik hatalar alabilirsiniz. Ben YouTube uygulamasından atma hatası alıyorum. Aynı hatayı alan kişi sayısı fazla ve LG müşteri hizmetleri de yeni televizyon almanı önerebilir en fazla. Samsung al geç en azından yazılım konusunda problem yaşamazsınız. 2014 yılında çıkar çıkmaz aldığım LG TV ile YouTube izleyemiyorum. Netflix açılmıyor bile...

LG plazma TV var 10 yıldır kullanıyoruz evde.

LG plazma TV var 10 yıldır kullanıyoruz evde.
10 yıl önce 2000 liraya aldıysanız şuanki kur ile 7000-8000 liraya denk gelir. Ben giriş seviyesi TV'lerden bahsediyorum.

Hocam LG Türkiye garantisi veriyorlarsa süper.

Yeni konular

Geri
Yukarı