3500 TL SSD önerisi

addictaa

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çok zamanınızı almadan hızlı bir sorum olacaktı.

Sistem topluyorum ve şu anakartı satın aldım.

Ve buna ek olarak bir SSD almak istiyorum fakat uyumluluk kısmını anlayamadım kafam çok karıştı.

Bu ve bunun gibi SSD'ler anakartım için uygun mudur? Uyumlu mudur? Ve tam verimlilik alabilir miyim?
Eğer bu olmaz kardeşim diyorsanız da 3500 TL'ye kadar bütçem var SSD için bayağı uzun ömürlü olmasını istiyorum bir kez alıp bir daha üzerine düşünmeyeceğim içimin rahat olacağı bir SSD istiyorum buna uygun bir tavsiyeniz varsa çok makbule geçer gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar çok zamanınızı almadan hızlı bir sorum olacaktı.

Sistem topluyorum ve şu anakartı satın aldım.

Ve buna ek olarak bir SSD almak istiyorum fakat uyumluluk kısmını anlayamadım kafam çok karıştı.

Bu ve bunun gibi SSD'ler anakartım için uygun mudur? Uyumlu mudur? Ve tam verimlilik alabilir miyim?
Eğer bu olmaz kardeşim diyorsanız da 3500 TL'ye kadar bütçem var SSD için bayağı uzun ömürlü olmasını istiyorum bir kez alıp bir daha üzerine düşünmeyeceğim içimin rahat olacağı bir SSD istiyorum buna uygun bir tavsiyeniz varsa çok makbule geçer gerçekten.
Ssd depolama alanı ne kadar olsun?

Samsung bu piyasanın kralıdır.

O anakartla performansını tam alırsınız.
Arkadaş zaten bu modeli önermiş.Bende öneririm.Ayrıca şu modelle de bakabilirsiniz.
Bu da gayet kaliteli ve yeterli olur.

2280 destekliyorsa bende var bende olanın faturaya göre okuma yazma hızı 3450/2500 tavsiye ederim. https://www.hepsiburada.com/seagate...s-m-2-2280-ssd-zp2000gm30021-p-HBCV00000CI8SP
2280 destekliyorsa bende var bende olanın faturaya göre okuma yazma hızı 3450/2500 tavsiye ederim.https://www.hepsiburada.com/seagate-firecuda-510-2tb-3450mb-3200mb-s-m-2-2280-ssd-zp2000gm30021-p-HBCV00000CI8SP

Bende SSD arar iken konu açtım Seagate 2TB SSD ile kararkıldım. Hikvision E1000 SSD 1TB alınır mı?

Son düzenleme:
aldıgınız anakartta 4 adet gen4x4 yuva var en iyi verimi (enn yuksek hızı) gen4x4 de alırsınız
bu özellikte bir pci nvme ssd alın.
samsung wd kingston gibi kore veya tailand markalarını tercih edin

Geri
Yukarı