3500 TL telefon önerisi

Bütçe
3500

ColakPiyanist

Hectopat
Telefonu genelde oyun ve sosyal medya için kullanıyorum kameranın çok iyi olmasına ihtiyacım yok ama kötü de olmasın yani 😂
Ben biraz araştırma yaptım ancak yine de danışmak istedim.
POCO X3 Pro nasıl bir telefon? Fiyatına değer mi? Yoksa değerine başka bir marka veya model mi alınır mı sizce? Bütçe 3500 civarı, eğer kalita farkı olacak ise bütçeyi biraz arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler ❤️

Telefonu genelde oyun ve sosyal medya için kullanıyorum kameranın çok iyi olmasına ihtiyacım yok ama kötü de olmasın yani 😂
POCO X3 Pro nasıl bir telefon? Fiyatına değer mi? Yoksa değerine başka bir marka veya model mi alınır mı sizce? Bütçe 3500 civarı, eğer kalita farkı olacak ise bütçeyi biraz arttırabilirim. Şimdiden teşekkürler ❤️

Günde kaç saat oyun oynarsınız? Uzun süreler oynuyorsanız X3 Pro iyi bir telefon.

Hocam X3 Pro tamamen oyunculara hitap eden bir telefon. Ekranı ve kamerası rakiplerine göre daha kötü.

Performans olarak rakipsiz olsa da dediğim gibi ekranı ve kamerası kötü.
Eğer ki çok uzun saatler oyun oynamıyorsanız X3 Pro kötü bir seçenek olur.

Bütçe artarsa Realme 7 Pro, artmazsa mi Note 10 Lite öneririm.

Aşırı değil, işten fırsat buldukça aralarda oynuyorum. Sadece oyun için kullanmıyorum ama oyunların kasmadan oynanabilirliği benim için önemli. Herhangi bir önerinize açığım.

Bütçe 100-200 artarsa;
Bütçe 400 TL artarsa;

Bütçe artmazsa;

Bütçe 100-200 artarsa;
Bütçe 400 TL artarsa;

Bütçe artmazsa;
Hocam pek telefondan anlayan birisi değilim sitelerden karşılaştırma yaptım poco nun hem puanı hem özellikleri üstün gözüküyo ama diğerleri daha pahalı anlayamadım bunun bi sebebi var mıdır

Hocam pek telefondan anlayan birisi değilim sitelerden karşılaştırma yaptım poco nun hem puanı hem özellikleri üstün gözüküyo ama diğerleri daha pahalı anlayamadım bunun bi sebebi var mıdır
POCO'yu Redmi telefonları gibi düşün. Malzeme yapısını bilmem ama kalitesiz diye düşünüyorum. POCO donanım olarak üzmez ama yazılım olarak üzer. En azından bütçe artmazsa @HaWlI KuLlANIcI dediği gibi Mi Note 10 Lite diğerleri gibi üzmez. En azından güncelleme alır ve malzeme kalitesi iyidir. POCO tasarım olarak hiç hoşuma gitmiyor benim tasarım zevk meselesi. Bütçe artarsa Realme 7 Pro öneririm. Güncelleme konusunda yavaşlar ama yazılımı oldukça stabil ve hızlı.

Geri
Yukarı