3500 TL telefon önerisi

Bütçe
3500
Redmi 9T 128 GB kullanıyorum telefonda oyun oynanmıyor pubgm HD ayarında o yavaşlık hissediliyor hediye gelecek dediler aldıkları telefonda ha bir şey yaradı ha yaramadı ilginç.

Hocam merak ettim kararınızı hangi modelden yana yaptınız?

Birkaç ay ertelemek zorunda kaldım ama tercihimi Realme 7 Pro veya TCL 10 şeklinde yapacağım.
TCL 10 serisinin hangi modelini düşünüyorsunuz? Ayrıca arada ciddi fiyat farkı var bütçe değişme ihtimali mi var?

TCL 10 serisinin hangi modelini düşünüyorsunuz? Ayrıca arada ciddi fiyat farkı var bütçe değişme ihtimali mi var?
Bütçem biraz daraldı birkaç ay sonra tekrardan toparlayacağım. İki model arasında pek fark yok diye gördüm. TCL 10 Plus'ta darbe sonrası ekran morarması gibi olaylar olması beni TCL 10L almaya yakınlaştırıyor.

Bütçem biraz daraldı birkaç ay sonra tekrardan toparlayacağım. İki model arasında pek fark yok diye gördüm. TCL 10 Plus'ta darbe sonrası ekran morarması gibi olaylar olması beni TCL 10L almaya yakınlaştırıyor.
Babama 10 Plus aldık gayet memnunuz, CHIP Online uzun kullanım videosuna bir bakın derim, kullanan kişi bir kaç kez koruyucu cam olmadan düşürmüş sıkıntı yaşamamış. Ama AMOLED panel takıntınız yoksa ve fiyat farkı vermek istemiyorsanız (10 Plus'ın fiyatı bu aralar çok arttı) 10L alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı