3500 TL telefon önerisi

Bütçe
3500

xORHANAGAx

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi birkaç tane buldum telefon ama sizde bir bakın istedim benim telefon A5 2016 olduğu için eskidi 1 ay sonra yeni telefon alacağım.

Özellikler:
1-ben oyun oynamayı severim (şu anki telefonda PUBG olmadığı için oynayamıyorum bu arada PUBG örneğin. PUBG için telefon alacak değilim)
2-RAM minimum 4 GB olacak.
3-işlemcisi beni üzmesin.
4-bataryası yüksek olsa daha iyi olur.
5-maksimum bütçem 3.750

Bulduğum telefonlar:

iPhone telefona sıcak bakmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi birkaç tane buldum telefon ama sizde bir bakın istedim benim telefon A5 2016 olduğu için eskidi 1 ay sonra yeni telefon alacağım.

Özellikler:
1-ben oyun oynamayı severim (şu anki telefonda PUBG olmadığı için oynayamıyorum bu arada PUBG örneğin. PUBG için telefon alacak değilim)
5-maksimum bütçem 3.750

Bulduğum telefonlar:

Poco X3 Pro almanızı öneririm. Eğer bu telofona sıcak bakmıyorsanız P40 Lite öneririm.

Özellikler:
5-maksimum bütçem 3.750

Bulduğum telefonlar:

Hocam oyunlarda en iyi performansı X3 Pro verir ancak ekranı ve kamerası gerçekten kötü.

Oyunlarda yeterli bir performans verse yeter derseniz bütçeyi biraz aşarak A52 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı