3500 TL telefon önerisi

Bütçe
3000tl-3500tl

Ozgur1260

Picopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
3000TL-3500TL arasında bir telefon satın alacağım aşağıdaki üç telefon arasında kaldım. Daha iyisi var ise önerin lütfen. Telefondan beklentim performans. Kameranın bir önemi yok benim için.
Düşündüğüm telefonlar;
Samsung Galaxy A51.
Samsung Galaxy A32.
Xiaomi Redmi Note 9S.

Son düzenleyen: Moderatör:
3000TL-3500TL arasında bir telefon satın alacağım aşağıdaki üç telefon arasında kaldım. Daha iyisi var ise önerin lütfen. Telefondan beklentim performans. Kameranın bir önemi yok benim için.
Düşündüğüm telefonlar;
Samsung Galaxy a51.
Samsung Galaxy a32.
Xiaomi Redmi Note 9s.

Aralarından en iyi performansı 9S verir.
Bunlar dışında 9S'den bile (9S'in kullandığı yonga seti bu fiyatlarda genellikle kullanılan, iyi bir yonga setidir) çok daha iyi performans veren X3 Pro var ancak günlük kullanım için rezalet.

Neyse ki 9S'de pek farklı değil.
Ekran olarak X3 Pro 120 Hz ile daha iyi. İkisi de 450 nits zaten.
X3 Pro çok ağır ve kalın ancak 9S'inde pek hafif olduğu söylenemez.
9S'in en büyük artısı malzeme kalitesidir büyük ihtimal.

Hocam öncelikle selamlar, bir arkadaşımda A32 model telefon var. Ara sıra donmalar olsun,düşük telefon hızı olsun arkadaşın kafası biraz ağrıyor😁. Bence de hocam diğer hocalarımın dediği gibi X3 Pro’ya bakmanızı tavsiye ederim.

Aralarından en iyi performansı 9S verir.
Bunlar dışında 9S'den bile (9S'in kullandığı yonga seti bu fiyatlarda genellikle kullanılan, iyi bir yonga setidir) çok daha iyi performans veren X3 Pro var ancak günlük kullanım için rezalet.

Neyse ki 9S'de pek farklı değil.
Ekran olarak X3 Pro 120 Hz ile daha iyi. İkisi de 450 nits zaten.
X3 Pro çok ağır ve kalın ancak 9S'inde pek hafif olduğu söylenemez.
9S'in en büyük artısı malzeme kalitesidir büyük ihtimal.
Xiaomi'nin yazılımı ve ana ekran tasarımı hoşuma gitmiyor. Amoled ekran olmaması eksi.
Ve Samsung yazılım güvenliği konusunda daha iyi ve tecrübeli. Sanırım A51 tercih edeceğim.
Hocam öncelikle selamlar, bir arkadaşımda A32 model telefon var. Ara sıra donmalar olsun,düşük telefon hızı olsun arkadaşın kafası biraz ağrıyor😁. Bence de hocam diğer hocalarımın dediği gibi X3 Pro’ya bakmanızı tavsiye ederim.
X3 Pro günlük kullanımı berbat diyor herkes. Oyun performansı tabii ki önemli benim için ama günlük kullanımda da üzmesin istiyorum.

Geri
Yukarı