3500 TL telefon önerisi

Berat30

Femtopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller, günlük işlerim için 3500 TL bazında bir telefon arıyorum 2.el olabilir.
  • Kamerası önemli değil.
  • Ekran boyutu küçük olsa daha iyi ben öyle seviyorum.
  • Bataryası minimim 3500 mAh olmalı.
  • Hızlı olmalı.
Önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller, günlük işlerim için 3500 TL bazında bir telefon arıyorum 2.el olabilir.
  • Kamerası önemli değil.
  • Hızlı olmalı.
Bu fiyata sıfır imkansız gibi bir şey. Sıfır bulsanız bile belki 1-2 ayda donma kasma yapabilir. 2. el olarak sarı sitede Redmi Note 10 Pro var, eğer 4 bin TL'ye çıkarsa tabi.

Bu fiyata sıfır imkansız gibi bir şey. Sıfır bulsanız bile belki 1-2 ayda donma kasma yapabilir. 2. el olarak sarı sitede Redmi Note 10 Pro var, eğer 4 bin TL'ye çıkarsa tabi.
Note 10 Pro Sahibinden de 4100 En Ucuzu oda çizik dolu knk

3250 TL ye var lan çok ucuz

İkinci el temiz bulursanız Mi 9T PRO, OnePlus 6T, Samsung S9+ iyi galiba. Dediğiniz özellikleri karşılıyor mu bilmiyorum, ama gördüğüm kadarıyla bunlar bu alım gücünde ve fiyatlarda iyi telefonlar olarak öneriyorlar.

İyi sosyaller, günlük işlerim için 3500 TL bazında bir telefon arıyorum 2.el olabilir.
  • Kamerası önemli değil.
  • Hızlı olmalı.

Reeder markasından bir telefon olabilir ya da 2.el bir iPhone.

3250 den satan 2018 de açmış hesabı peki knk param güvende ne işe yarıyor
Param güvende, satıcı size kargoluyor. Size gelene kadar parasını onaylamıyorsunuz. Eğer ürün kusurlu çıkarsa iade edebiliyorsunuz paranız gitmeden.

Reeder markasından bir telefon olabilir ya da 2.el bir iPhone.
iPhone artık kullanılmaz. Çoğu uygulamalardan vs. desteği kesildi. (eski model iphonelar)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı