burak okan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 3500 TL bütçem var kriterlerim ise kamerası parasının hakkını dibine kadar versin. Ekran gövde oranı yüksek olsun çentikli olabilir benim için bir problem değil. Şarjı iyi gitsin. Buna göre sizce hangi telefonu almalıyım? Benim aklımda şu seçenekler var:
  • Oneplus 6
  • Meuzi 16th
  • Honor 8x
  • Honor Play
  • Mi8
  • P20 Lite
  • Mate 20 Lite

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 5 kullanıyorum. Kamerasından memnunum bataryası da benim kullanımımla 1.5 gün çok rahat gidiyor. En az 8 saat ekran süresi alıyorum. F/P olarak tartışılır çünkü SD 636 var. Ama şu ana kadar kullanımımı kısıtlamadı yetmediği birşey yok.

Kameradan beklentiniz yüksek ise Mi 8, Pocophone F1, Mate 20 Lite, P20 Lite, Honor Play, Honor 8X gibi telefonları baştan eleyin. Biraz daha arttırabilirseniz S9 derim. Zenfone 5Z ve LG G7 ThinQ güzel seçimler olabilir şu anki bütçe ile. Yalnız LG G7 ThinQ'da sorun yok diye biliyorum ama G6 dahil olmak üzere G6'ya kadar olan kronik sorunlar endişelendiriyor insanı. OnePlus 6'da ithalatçı garantili olduğu için uzak tutabilir sizi. Kamerası fena değil gibi onunda.

Kameradan beklentiniz yüksek ise Mi 8, Pocophone F1, Mate 20 Lite, P20 Lite, Honor Play, Honor 8X gibi telefonları baştan eleyin. Biraz daha arttırabilirseniz S9 derim. Zenfone 5Z ve LG G7 ThinQ güzel seçimler olabilir şu anki bütçe ile. Yalnız LG G7 ThinQ'da sorun yok diye biliyorum ama G6 dahil olmak üzere G6'ya kadar olan kronik sorunlar endişelendiriyor insanı. OnePlus 6'da ithalatçı garantili olduğu için uzak tutabilir sizi. Kamerası fena değil gibi onunda.
aslında sırf kamera benim için diğer kriterimden daha önemli olduğu için mi8 almaya daha yatkındım fakat bu yorumunuzdan sonra aklımda bir soru işareti oluştu :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı