3500 TL Telefon Tavsiyesi

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Merhabalar, sizlerden 3500 TL'ye Android telefon tavsiyesi istiyorum. Telefonda olmasını istediğim özellikler ve aklımdaki telefonlar aşağıda yer alıyor. Şimdiden teşekkürler.

● Güzel bir kameraya sahip olması.
● Kötü olmayan görünüşe sahip olması.
● Iyi bir pil ömrüne sahip olması.
● Ortalama oyun performansına sahip olması.
● Bugsuz, problemsiz olması.
● YouTube, Netflix, Instagram gibi platformlarda kasmaması.

--

● Xiaomi Redmi Note 9 Pro
● Samsung Galaxy A51
● Samsung Galaxy M51
● Realme 6 Pro
● Huawei P30 Lite
● Huawei P40 Lite

Son düzenleme:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantiili) Fiyatı bunun yeşil rengini kullanıyorum hocam. Pil ömrü oldukça iyi. Gün içerisinde şarj etmeden gidebiliyordu. Fakat son 1 haftadır 1 kez şarj etmek zorunda kalıyorum. Ama yine de iyi gidiyor. Dediğiniz platformlarda kasma, donma problemi yok. Kamerası zaten iyi. Bence hoş bir görünüşü var. Telefondan oyun oynamadığım için o konu hakkında net bir şey söyleyemem. Alınabilir, öneririm. Ek olarak bütçeyi biraz aşıp Xiaomi Mi Note 10 Lite 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantiili) Fiyatı bu da alınabilir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantiili) Fiyatı bunun yeşil rengini kullanıyorum hocam. Pil ömrü oldukça iyi. Gün içerisinde şarj etmeden gidebiliyordu. Fakat son 1 haftadır 1 kez şarj etmek zorunda kalıyorum. Ama yine de iyi gidiyor. Dediğiniz platformlarda kasma, donma problemi yok. Kamerası zaten iyi. Bence hoş bir görünüşü var. Telefondan oyun oynamadığım için o konu hakkında net bir şey söyleyemem. Alınabilir, öneririm. Ek olarak bütçeyi biraz aşıp Xiaomi Mi Note 10 Lite 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantiili) Fiyatı bu da alınabilir.
Bu Amerika ve Çin arasında olan uyuşmazlıklar yüzünden Xiaomi'deki Google uygulamaları yakın gelecekte silinebilir mi?

Bu Amerika ve Çin arasında olan uyuşmazlıklar yüzünden Xiaomi'deki Google uygulamaları yakın gelecekte silinebilir mi?
Silinmez diye düşünüyorum çünkü;
Huawei'de Google servisleri kalkınca bu olay olmadan önceki telefonlarda halen Google servisleri kullanılıyor.

Hocam mümkün ise AMOLED ekranlı telefon tercih etmeye özen gösterin çünkü odağınız YouTube Netflix gibi platformlar ben çoğu Samsung telefonunu önermiyorum işlemcileri çok sorun yaratmakta ama illa önermek gerekirse.

A70
M51
Mi T9.
Mi 10 Lite

Buradaki telefonların çoğu sizi üzmez en düşük işlemci platformu Snapdragon 675 kamera performansları da orta segmente göre gayet başarılı cihazlar🙂

Geri
Yukarı