3500 TL VDSL modem önerisi

Rediron07

Hectopat
Yer
İstanbul /Anadolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus VP249QGR 144Hz 1Ms IPS / Corsair Spec Delta Mod Panel 6 Fan RGB / Corsair VS650 Psu / Asus B450M Dragon / Asus Tuf RTX 3060 / AMD Ryzen 5 5600 / Arctic Freezer 34 Duo / GSkill 2x8 16GB 3200mhz / Adata SX8200 Pro 512GB / Seagate Barracuda 2TB / Logitech G29 + Shifter / Logitech G512 / HyperX Pulsefire Haste / SteelSeries Arctis Nova 1/ Windows 10 Pro / Türk Telekom Fiber 100 Mbps / PS2 / PS3 / PS4
3500 TL bütçem var. Menzilinin iyi olması en önemli nokta. 50 Mbps internet var. TP-Link VR2100 nasıldır, kullanan var mı?

Son düzenleme:
3500 TL bütçem var. Menzilinin iyi olması en önemli nokta. 50 Mbps internet var. TP-Link VR600 nasıldır, kullanan var mı?

VR600 kullanıyorum gayet iyi ve hiçbir sıkıntısını görmedim. 5GHz menzili çok geniş değil ama iyi çekiyor. Menzildeyseniz Wi-Fi tam hızı veriyor. Tek eksi yanı 5GHz menzili dar. Wi-Fi'ya 3-4 cihaz bağlı oluyor. Ev için gayet yeterli.

3500 TL bütçem var. Menzilinin iyi olması en önemli nokta. 50 Mbps internet var. TP-Link VR2100 nasıldır, kullanan var mı?

Keenetic hopper tercih edebilirsin. Kendim de kullanıyorum. Özellikle yazılım konusunda rakibi yok. Arkadaşın düşüncesi yanlış ama 2.el de alınabilir. Ama para sıkıntısı yoksa sıfır her zaman daha iyidir elbette. Keenetic hopper de sıfır fiyatını hak eden bir modem.

Keenetic hopper tercih edebilirsin. Kendim de kullanıyorum. Özellikle yazılım konusunda rakibi yok. Arkadaşın düşüncesi yanlış ama 2.el de alınabilir. Ama para sıkıntısı yoksa sıfır her zaman daha iyidir elbette. Keenetic hopper de sıfır fiyatını hak eden bir modem.
Bu modem hoşuma gitti. Normalde TpLink tercihimdir ama inceleyeceğim. Wifi 6 olması iyimiş. Bu Keenetic'lerin öven kitlesi kadar gömen kitlesi de var. Bir türlü ısınamıyorum.
Hocam 50 Mbps için 3500 TL'lik bir modem alma bence 1500 2000 arası güzel bir şey bulabilirsin
İnterneti şirket ödüyor. Modemi de şirkete aldıracağım. Binaya fiber geldi aslında. Ama dediğim gibi şirket ödediğinden internet değiştiremiyorum maalesef iş gereği. İlerde fiberde de kullanacağım sağlam bir modem alacağım hazır bütçede sorun yokken.

Bu modem hoşuma gitti. Normalde TpLink tercihimdir ama inceleyeceğim. Wifi 6 olması iyimiş. Bu Keenetic'lerin öven kitlesi kadar gömen kitlesi de var. Bir türlü ısınamıyorum.

İnterneti şirket ödüyor. Modemi de şirkete aldıracağım. Binaya fiber geldi aslında. Ama dediğim gibi şirket ödediğinden internet değiştiremiyorum maalesef iş gereği. İlerde fiberde de kullanacağım sağlam bir modem alacağım hazır bütçede sorun yokken.

Gömen kitle ile ben karşılaşmadım. İllaki her cihazda olduğu gibi sorun olabilir. Ama gerek kullanım açısından gerekte görmediğim için net bir şey söylemek zor. Arkadaşın attığı modem düşünüyordum bende normalde. Ancak bu modemin daha iyi olmasıyla birlikte satın aldım. Gayet de memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı