3500 TL ve altı monitör önerisi

Dostum arada galiba 100tl civarinda bir fiyat oynuyor ve 3.5k civarinda daha iyi bir monitore 100tl daha verenilme imkanin olabilir bence ve taksit yapacagindan dolayi cuzi miktara iner o 100tl
evet haklısın diğer monitörun iadesi kabul edilince sipariş gireceğim sizce hangi siteden almalıyım farklı satıcılar satıyor çünkü

Evet haklısın diğer monitörun iadesi kabul edilince sipariş gireceğim sizce hangi siteden almalıyım farklı satıcılar satıyor çünkü.

Ben 12 taksit sipariş ettim 3900e patladı.

Evet haklısın diğer monitörun iadesi kabul edilince sipariş gireceğim sizce hangi siteden almalıyım farklı satıcılar satıyor çünkü.

N11 sitesi de var sanırım bak taksitlerine ben Hepsiburada'dan aldım.

Hocam ikisi aynı model kodlarını karsilastirdigimda fakat musteri hizmetleri vs bakimindan hepsiburadayi onerebilirim n11 den pek alışveriş yapmıyorum yani kısaca müşteri memnuniyeti onemli ise işte geri iade kolaylik acisindan hepsiburadayi oneririm ha dersen n11 daha uygun n11 den alırsin yani

N11'den al Hepsiburada'da taksitle 200TL daha fazla.

OC ile 165 Hz oluyor 144 Hz yazmışlar.
Eve gidince kutunun fotoğrafını atayım isterseniz.
yani ikisi aynı model diyorsunuz yani bende dp kablosu var 165 alabilir miyim

Hocam ikisi aynı model kodlarını karsilastirdigimda fakat musteri hizmetleri vs bakimindan hepsiburadayi onerebilirim n11 den pek alışveriş yapmıyorum yani kısaca müşteri memnuniyeti onemli ise işte geri iade kolaylik acisindan hepsiburadayi oneririm ha dersen n11 daha uygun n11 den alırsin yani
bundan önce 2 monitör iade ettim hepsiburada bir sorun çıkartmıyor n11 e güvenim az açıkcası biraz fazla verip hepsiburadayı seçebilirim

Yani ikisi aynı model diyorsunuz yani bende DP kablosu var 165 alabilir miyim?

Yanında DP kablosu veriyor. 165Hz alabilirsiniz.

Yani ikisi aynı model diyorsunuz yani bende DP kablosu var 165 alabilir miyim?

Bundan önce 2 monitör iade ettim Hepsiburada bir sorun çıkartmıyor N11'e güvenim az açıkçası biraz fazla verip Hepsiburada'yı seçebilirim.

Evet N11 birazcık sıkıntılı cidden Hepsiburada güvenilir.

Geri
Yukarı