3500 TL yazıcı önerisi

Bütçe
3500

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba.

Daha önce HP'nin çok fazla ucuz yazıcısını kullandım, hepsi bozuldu çöp oldu ya da kartuşları çok pahalıydı. En son fiyatlar daha çok artmadan önce 200 liraya alınan bir HP yazıcıma, acil olmasından dolayı 250 liraya kartuş almıştım :D Trajikomik gerçekten. Sonrasında bütçe ayıramayıp kartuş doldurttum herhangi bir yerde ve yazıcı elimde kalmıştı...
Ne için kullanacağım?
  • Babam ofis işleri için kullanacak, ben de YKS öğrencisi olarak kullanacağım.

Aradığım kriterler:
  • Tanklı yazıcılar olduğunu duydum, hem mürekkepleri ucuzmuş hem çok uzun süre gidiyormuş; masrafı az olursa harika olur, hatta en önemlisi bu.
  • Ne kadar ömürleri var hiç bilmiyorum ama 3-4 sene idare edebilirse yine çok iyi olur gerçekten.
  • Baskı kalitesi de bir nebze önemli. Renkli ve siyah beyaz çıktı çıkartırız bolca.

Yazıcılardan pek anlamıyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Mürekkep tanklı modelleri veya tekrar doldurulabilir yan sanayi kartuşları bol olduğu için EPSON tercih edebilirsin marka olarak. Tecrübem uzun vadeli olmadığından daha fazla bilgi veremiyorum maalesef.

Teşekkür ederim ama tam markayla beraber modelin de önerilmesi daha iyi olur çünkü ben pek anlamıyorum.

Aşağıdaki ürünü alabilirsiniz. İlla ekranı da olsun derseniz L3260 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı