3500 TL'lik Sistem vs 2000 TL'lik Sistem+PS4

Kaan Çamer

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Beyler durum şu, ben güzel bir pc toplamak istiyorum, fakat anakartım H61H2-M2 eski bir model. Ve bunda 2 slotluk ram var ve 1333 MHz ile ramleri çalıştırıyor.Kısaca konuya geçelim. Ben güzel bf4 ü ultrada 1920 x 1080'de 60 fps üzeri alcak cryiste aynı şekilde alcak bir makine istiyorum ve bana bir ps4 alıncak.Ya ben 3500 TL'lik sisteme para biriktirip ps4 almıcam, veya 2000 TL'lik sistemi alacağım ve ps4 alıncak. Not : 1100 TL var 900 TL biriktirmem gerek.

Sistemler ;
555.png
123412.png

Not : vatan hafta sonu %30 indirim yapıyor'ya bu internet fiyatında gözüküyormu ? mesela 3500 tl lik sitemi 3000 e bulabilirmiyim hafta sonu ?

Sistemim : i5-2310 CPU @ 2.90Ghz
Ram : 6 GB
Ekran kartı : AMD Radeon HD 6570 :D

Ben olsam ekran kartına abanırım. Komple sisteme gerek yok sandy bridge işlemciler sağlamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstation 4 için erken, next gen konsollar erken çıktı daha adam akıllı exclusive oyunlar yok en az 1,5 2 yıl sonra alınmalı ps4 :D Bence ps3 al 8 yılda çıkan bir sürü güzel oyun var onları oyna. :D

Ps5 en az 5-6 yıl sonra çıkar, ps3 ve ps4 arasında 8 yıl var. :D Zaten ps4'ün tam gücünü kullanılmadı, legodur bilmem nedir hep o tarz oyunlar çıkıyor onları ps3'de de oynarsın. 2 yıl sonra hem fiyatı ucuzlar hemde oyun sayısı bir nebze artar. :D

Ps5 en az 5-6 yıl sonra çıkar, ps3 ve ps4 arasında 8 yıl var :D zaten ps4'ün tam gücünü kullanılmadı legodur bilmem nedir hep o tarz oyunlar çıkıyo onları ps3'dede oynarsın. 2 yıl sonra hem fiyatı ucuzlar hemde oyun sayısı bi nebze artar. :D
Yani PC'yemi aban diyorsun kısaca? :D

Ya Sony bütün konsol üretimini durdurup, bir daha konsol üretmeyeceğini açıklarsa. Bir de bu taraftan bakın. Böyle düşünürseniz teknolojiden faydalanamazsınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı