3500 TL'ye 2.el RTX 2060 alınır mı?

Herkese selam, sistemimi yükselteceğimden dolayı ekran kartını da değiştirmek istiyorum. 2.el RTX 2060 3500 TL'ye alınır mı?

2060 artık alinmaz. Eskidi kart 4000 serisi çıktı hocam.

Bana pahalı geldi hocam ben 3200 TL'ye RX 6600 bulmuştum.
Hocam amd almak istemiyorum en son driver çöktüğü için gecenin üçünde klavyeye vurmaktan ayaklarını kırmıştım.

2060 artık alinmaz. Eskidi kart 4000 serisi çıktı hocam.
Hocam param olsa zaten 4000 serisinden kart önerisi diye konu açardım. Bende biliyorum eski olduğunu.

Son düzenleme:
Hocam AMD almak istemiyorum en son driver çöktüğü için gecenin üçünde klavyeye vurmaktan ayaklarını kırmıştım.

Hocam param olsa zaten 4000 serisinden kart önerisi diye konu açardım. Ben de biliyorum eski olduğunu.

2060 yerine AMD tercih etmeniz daha mantıklı olur hocam ya da 2080 civarı kart almanız daha mantıklı geliyor.

2060 yerine AMD tercih etmeniz daha mantıklı olur hocam ya da 2080 civarı kart almanız daha mantıklı geliyor.
AMD aynı fiyattaki nvidia kartlarına göre daha performanslı oluyor ama dediğim gibi driver sorunlarıyla uğraşmak istemiyorum. 2080 yerine 3060 almanın daha güncel ve mantıklı olduğunu düşünüyorum.

AMD aynı fiyattaki NVIDIA kartlarına göre daha performanslı oluyor ama dediğim gibi driver sorunlarıyla uğraşmak istemiyorum.

2060 da çok pahali geldi gözüme. Biraz daha piyasa araştırma yapınız. Eğer olacak gibi değilse yapıştırın hocam.

Geri
Yukarı