3500 TL'ye %75 klavye önerisi

Bütçe
3500
Arkadaşlar top75 vs AK820PRO arasında kaldım. Sizce hangisi
Hocam youtubedan ikisinin de switch seslerine bak hangisini beğenirsen onu al. Top75'in ekranı çok yanlış yerde bence başka bir farkları pek yok zaten. Wraith kargosu baya hızlı getiriyor 15 gün beklemek istemezseniz en iyi seçenek Top75 zaten. Ancak 3500tl bütçeniz varsa custom klavye toplamak daha mantıklı.

Hocam YouTube'dan ikisinin de Switch seslerine bak hangisini beğenirsen onu al. Top75'in ekranı çok yanlış yerde bence başka bir farkları pek yok zaten. Wraith kargosu bayağı hızlı getiriyor 15 gün beklemek istemezseniz en iyi seçenek Top75 zaten. Ancak 3500TL bütçeniz varsa Custom klavye toplamak daha mantıklı.

Şu an 2500 var Custom istesem nasıl bir şey toplayabilirim şu an elimde GamaKay MK61 var Yellow Switch onun Switch'lerini ve keycapslarını aldığım klavye için kullanmak istiyorum

Şu an 2500 var Custom istesem nasıl bir şey toplayabilirim şu an elimde GamaKay MK61 var Yellow Switch onun Switch'lerini ve keycapslarını aldığım klavye için kullanmak istiyorum
Gamakay Mk61'in switchlerini ve keycapslerini %60 klavye alarak kullanabilirsiniz hocam %75 için yeterli değil ki. Gamakay Mk61 optik switch kullanıyor diye biliyorum her klavyeye olmaz onlar.

Peki dostum önerin nedir
%60 klavye kullanmayı beğenmemişsiniz yazdığınıza göre hocam Gamakay Mk61 i satıp custom toplamakla uğraşmak istemezseniz Top75 veya Ak820 alın hocam. Uğraşmak isterseniz attığım custom klavyeyi alın.
21.25AU $ 31% OFF|Akko V3 pro piyano anahtarı 5 Pin 45gf lineer anahtarları MX mekanik klavye ile uyumlu (45 adet)| | - AliExpress Bütçe arttığı için bu switchleri alabilirsiniz aşırı iyidir.

Peki dostum önerin nedir

Ekstra optik switch alıp hepsini o şekilde kullanabilirim aslında
Ekstra switch ve keycaps masrafı hocam 0 dan toplamak daha mantıklı gibime geldi. Yine de siz bilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı