3500 TL'ye Airsoft tabanca önerisi

umut055

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Yaz aylarında köyde hedef vurmak için Airsoft tabanca arıyorum. Forumda birkaç konuya baktım fakat kafama yatan kesin bir öneri göremedim. Birkaç gündür araştırma yapıyorum bu yüzden pek bilgim yok. Alıp kullanan ve memnun kalan kişiler öneriler yaparsa sevinirim. Bütçem 3500 TL. Başlangıç olarak 1500 TL civarında tabanca da önerebilirsiniz. Eğlenceli gelirse ve zevk alırsam daha kaliteli bir modele geçiş de yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam en ucuz Glock 19 alabilirsiniz fiyatını hatırlamıyorum. Ama bence biraz daha bütçe koyarak (Yaklaşık 1000₺) Canik alabilirsiniz.

Hocam en ucuz Glock 19 alabilirsiniz fiyatını hatırlamıyorum. Ama bence biraz daha bütçe koyarak (Yaklaşık 1000₺) Canik alabilirsiniz.
Canik silahlar benim için biraz pahalıya kaçıyor. 5000 TL civarlarına gerçek silah alınabilir sanıyorum. Bir ''Oyuncak'' için bu bütçelere çıkamayabilirim. Benim ki biraz heves ne kadar kullanırım emin değilim. O yüzden maksimum 3500 TL bütçe ile bir tabanca almak benim için daha iyi olur.

Canik silahlar benim için biraz pahalıya kaçıyor. 5000 TL civarlarına gerçek silah alınabilir sanıyorum. Bir "Oyuncak" için bu bütçelere çıkamayabilirim. Benimki biraz heves ne kadar kullanırım emin değilim. O yüzden maksimum 3500 TL bütçe ile bir tabanca almak benim için daha iyi olur.

Hocam o zaman şu şekilde öneri yapayım: Glock 19
Daha büyük olmasını isterseniz: Glock 17

Hocam o zaman şu şekilde öneri yapayım: Glock 19
Daha büyük olmasını isterseniz: Glock 17
Boyum 1.90 haliyle ellerimde bir hayli büyük. Öneri için teşekkür ederim. Site güvenilir midir? Glock beğendiğim bir görünüşe sahip fakat Beretta'nın görünüşünü daha çok beğenmiştim. Beretta tarzında bir öneriniz var mı?
Mesela bu nasıldır? Markası aynı sanırım.

Boyum 1.90 haliyle ellerimde bir hayli büyük. Öneri için teşekkür ederim. Site güvenilir midir? Glock beğendiğim bir görünüşe sahip fakat Beretta'nın görünüşünü daha çok beğenmiştim. Beretta tarzında bir öneriniz var mı?
Mesela bu nasıldır? Markası aynı sanırım.

Site güvenlidir Poligun Deltasays ve Namık Ekin ile çalışan bir poligon ancak Airsoft ve ateşli silah satışı da yapıyorlar. Tasarım sizin kişisel zevkinize bağlı we kalitesi belli bir marka modelden modele çok fark etmez diye düşünüyorum.

Site güvenlidir Poligun Deltasays ve Namık Ekin ile çalışan bir poligon ancak Airsoft ve ateşli silah satışı da yapıyorlar. Tasarım sizin kişisel zevkinize bağlı we kalitesi belli bir marka modelden modele çok fark etmez diye düşünüyorum.
Değerli tavsiyeleriniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Aynı sitede Beretta modeli gördüm sanırım onu alacağım.

Geri
Yukarı