3500 TL'ye GTX970 ve i7 4790 tabanlı sistem

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün sizlerden bir isteğim olacak. Mağlum yaz geldi artık bolca oyun oynuyoruz bende dedim yeni bir bilgisayarım alayım. Bütçem 3500 TL ve GTX 970 i7 4790 gibi aletlerin sistemde olmasını çok istiyorum. Bir de monitör de dahil olacak. Biraz zor gibi ama olurasa çok iyi olur. Zaten işlemci ve ekran kartı neredeyse 2500 tl yapıyor. Neyse arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada SSD olmasın, harddisk de 1 TB yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
120 GB'lık ssd al işlemciyi intel core i5 4690 ve ya 4590 al. Sana ekstradan 400 TL'ye yakın bir masraftan kurtarır 3500 TL'ye gayet işini görecek bir sistem kurarsın ...

Buyur hocam sırf istemişsin diye i7 işlemci koydum anladığım kadarıyla sadece oyun oynucaksın o zaman da i7 işlemciye ihtiyacın yok. İ5 bir işlemci ile üstüne birde 240 gb ssd alabilirsin ki o zaman çok daha verimli olur senin için. Monitörü de idareten koydum monitörü başka biyerden alabilirsin daha güzelini bulursun aynı fiyata.

Dosya Ekleri

• pc2.jpg
    pc2.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 465
H97 çipseti güncel bir çipset değildir Z97 öneririm.
Hocam Z H ibaresi @Pinkman arkadaşımızında dediği üzere overclock mantığıyla isimlendirmedir. Bilmiyosanız öğrenmiş olun güncelliğini 81-85-97 gibi rakamlar temsil eder ve yanlış bilgilendirmeyin insanları.

H97 chipsetli bir ana kart al intel core i5 işlemci al. Ekran kartınıda ya galax gtx 970 hall of fame yada gigabyte gtx 970 g1 al derim.

Buyur hocam sırf istemişsin diye i7 işlemci koydum anladığım kadarıyla sadece oyun oynucaksın o zaman da i7 işlemciye ihtiyacın yok. İ5 bir işlemci ile üstüne birde 240 gb ssd alabilirsin ki o zaman çok daha verimli olur senin için. Monitörü de idareten koydum monitörü başka biyerden alabilirsin daha güzelini bulursun aynı fiyata.
Merhabalar öncelikle rahatsız ettiysem kusurs bakmayın. Öncelikle i7 seçmemin nedeni bilgisayarda oynarkende arada rende yapacağım bu yüzden benim önceliğim. Ayrıca bu sistemi topladığınız site güvenli midir? Ve sitenin adı nedir? Bide son olarak neden burada ürünler daha ucuz. Cevaplarsanız sevinirim. Çünkü bu sistemi büyük bir ihtimal temmuz başı alacağım.

Burası hangi sitenin fiyatları? Cidden çok ucuz.

Merhabalar öncelikle rahatsız ettiysem kusurs bakmayın. Öncelikle i7 seçmemin nedeni bilgisayarda oynarkende arada rende yapacağım bu yüzden benim önceliğim. Ayrıca bu sistemi topladığınız site güvenli midir? Ve sitenin adı nedir? Bide son olarak neden burada ürünler daha ucuz. Cevaplarsanız sevinirim. Çünkü bu sistemi büyük bir ihtimal temmuz başı alacağım.
Merhaba hocam estağfurullah ne rahatsızlığı render içinse tabi ki sinerji.gen.tr den topladım. Toplam fiyata bakın diğer fiyatlar kdvsiz yazanlarıdır. Sinerji yi ben de sizler gibi bu forum da keşfettim. Muhtemelen vatan vs gibi daha çok tanınmadığı için kar yüzdesini biraz daha düşük tutuyorlar. Aslında bana kalırsa sinerji ucuz değil diğer siteler pahalı, güvenilirdir. Ben sistem toplamadım ama ssd aldım bir sorun da yaşamadım. Yakın zaman da biraz zevk amaçlı mITX ya da mAtx sistem toplamayı düşünüyorum uygun olan çoğu ürünü ordan alıcam. Kusura bakmayın biraz uzun oldu son olarak şunu eklemek istiyorum; bence aldığımız ürünler zaten hepsinde hazır gelen ürünler önemli olan iyi paketlenip kargolanması ve fiyatının ucuz olmasıdır. Sonuçta hiç birini bu firmalar üretmiyor.

Merhabalar ben EmreDayi07 hesabım 1 haftalık ban yedi. Bu topladığınız sistemdeki parçaların linkini atar mısınız rica edersem? Bide sizce almalı mıyım sinerji bilgisayardan?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı