3500 TL'ye kablosuz oyuncu faresi önerisi

Komutan_Logar1

Kilopat
Daha fazla  
O fiyata Logitech G PRO X Superlight pembe almıştım. Ama çift tık sorunu yüzünden iade ettim ve şimdiden fiyatı 600 TL artmış. O fiyat farkını versem bile aynı sorun olmayacağı garanti değil. 3500'e kablosuz ve çift tık sorunu olamayan fare öneriniz var mıdır?

O fiyata Logitech G PRO X Superlight pembe almıştım. Ama çift tık sorunu yüzünden iade ettim ve şimdiden fiyatı 600 TL artmış. O fiyat farkını versem bile aynı sorun olmayacağı garanti değil. 3500'e kablosuz ve çift tık sorunu olamayan fare öneriniz var mıdır?
Eliniz uyuyorsa, Fnatic Thorn yada Lamzu atlantis

Tam Logitech G402 ve Superlight'a uygundu. Tam uyuyordu. Uçlarına basarak kullanmıyorum.
Şuna bakabilirsin.

Tam Logitech G402 ve Superlight'a uygundu. Tam uyuyordu. Uçlarına basarak kullanmıyorum.
Ozaman Palm tutuyorsunuzdur yüksek ihtimalle, DAV 3 PRO tam size göre eğer full MMO RPG /makro gerektiren oyunlarda oynuyorsanız G502X Ligthspeed öneririm (sadece alternatif )

O zaman Palm tutuyorsunuzdur yüksek ihtimalle, DAV 3 Pro tam size göre eğer Full MMO RPG /makro gerektiren oyunlarda oynuyorsanız G502X Ligthspeed öneririm (sadece alternatif )

DAV 3 pahalı. Aslında hepsi iyi de aylarca heves edip bugün aldığım farenin çift tık yapması ve birden fiyatının artması can sıkıcı. Aklım onda kalınca diğerleri kötü geliyor. Tek tek tüm önerdiklerinize bakıp karar vereceğim. Teşekkürler.

DAV 3 pahalı. Aslında hepsi iyi de aylarca heves edip bugün aldığım farenin çift tık yapması ve birden fiyatının artması can sıkıcı. Aklım onda kalınca diğerleri kötü geliyor. Tek tek tüm önerdiklerinize bakıp karar vereceğim. Teşekkürler.

Peki bu Switch değiştirme diye bir şey varmış. Acaba Superlight'ın Switch'lerini değiştirsem sorun çözülür mü?

Dav 3 pahalı. Aslında hepsi iyi de aylarca heves edip bugün aldığım farenin çift tık yapması ve birden fiyatının artması can sıkıcı. Aklım onda kalınca diğerleri kötü geliyor. Tek tek tüm önerdiklerinize bakıp karar vereceğim. Teşekkürler.

Peki bu Switch değiştirme diye bir şey varmış. Acaba Superlight'ın Switch'lerini değiştirsem sorun çözülür mü?

Çözülür de ben olsam o fareye yatırım yapmam. Burada önerilen Lamzu thorn ve DeathAdder V3 Pro gibi Mouse'lar çok daha iyi buna göre.

Geri
Yukarı