3500 TL'ye kablosuz oyuncu faresi önerisi

Bunu yapan yerler var mı yoksa bilgisayarcılar mı yapar? Videosuna baktımda kendim yapabileceğim bir iş değil.
Yapmayın bence, kötü bir mouse G pro x . Hani G pro X 2'ler gelince süper birşey cikicak sandım ama aynı birşeyin laciverti yaptılar ve kazik fiyata sattılar, hayal kırıklığı, he G PRO X 2 kulaklıkları süper ona bişey diyemicem ama G PRO X 2 mouse çöp , şimdide G pro x mini klavye çıkardılar 180 dolara meğerse hakkedeceği değer 100 dolar, yani haklılarda adamlar Gaming sektörünün İPHONE'u oldular rakipleri yok istediği birşeyi istediği fiyata çıkarabiliyorlar alanlarda var maalesef.

Yapmayın bence, kötü bir mouse G PRO X. Hani G PRO X 2'ler gelince süper bir şey çıkacak sandım ama aynı bir şeyin laciverti yaptılar ve kazik fiyata sattılar, hayal kırıklığı, he G PRO X 2 kulaklıkları süper ona bir şey diyemicem ama G PRO X 2 mouse çöp, şimdi de G PRO X mini klavye çıkardılar 180 dolara meğerse hakkedeceği değer 100 dolar, yani haklılarda adamlar Gaming sektörünün IPhone'u oldular rakipleri yok istediği bir şeyi istediği fiyata çıkarabiliyorlar alanlarda var maalesef.

DAV Pro v2'ye bakacağım ona fiyat yetiyor. Teşekkürler.

Geri
Yukarı