3500 TL'ye kadar monitör tavsiyesi

27 olsun diye bir ısrarım yoktu. Biraz büyük olsun istedim ama bu da çok büyükmüş ya. Masada yer kalmadı :(

27 inç / 100 Hz monitör anlamsız hocam. Keşke beni bekleseydin. Gül gibi 24 inç monitör alırdın. Neyse sağlık olsun. Alışırsınız 3 gün sonra. 👍

Bak bedavaya koysalar sepete bile eklemem. Uzak durmanı tavsiye ediyorum.
E-Ticaret sitelerinin bot yorumlarını okuyup kendini gaza aman getirme. Leş bir monitördür.
Leş olmasının bir sebebi var mıdır, hocam? Kavisli olanın VA Panel olması gibi durumlarından dolayı ghosting vb. sorunlara sahip olduğunu biliyordum ama bu IPS Panel olduğu için ne gibi bir sorun yaratır bilmiyorum.

Leş olmasının bir sebebi var mıdır, hocam? Kavisli olanın VA Panel olması gibi durumlarından dolayı ghosting vb. sorunlara sahip olduğunu biliyordum ama bu IPS Panel olduğu için ne gibi bir sorun yaratır bilmiyorum.

Hocam fason üretim. Kalitesi sıfırın altında. Global pazarda ne referansları var, ne adam gibi bilgisi var ne panel kullanıldığı aşikar. Yani bu toplara girilmez.

27 inç / 100 Hz monitör anlamsız hocam. Keşke beni bekleseydin. Gül gibi 24 inç monitör alırdın. Neyse sağlık olsun. Alışırsınız 3 gün sonra. 👍
Amazon iade oluşturdum ve sizin önerdiğiniz MSI olanı aldım.
İade edebilirsin. Amazon sorun yapmaz.

İyi bir monitörde değil bence. O fiyata daha iyileri alınırdı.
MSI 2412V siparişi verdim.

Geri
Yukarı