3500 TL'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
3000-3500
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Arkadaşlar bütçem 3.500 civarında kredi kartıyla alacağım. İşten arta kalan zamanlarımda kullanacağım için konfor ve terletmemesine bakıyorum, ayrıca ayaklarının da krom veya metal olması önceliğim. Trendyol'da 3 ay vade farksız olduğu için bu koltuğu düşündüm ve gözüme güzel geldi gene de size de danışayım istedim, şimdiden teşekkürler.

Yani fiyatı hakikaten iyi düşmüş. Akakçe bile 4500 TL gösteriyor şu an. Kullanıcı yorumlarını okumak gerek. Bu bütçede adamakıllı başka seçenek olduğunu düşünmüyorum. Yönetici koltuğu olarak şu var;

Bu ilginizi çekebilir.

8300 TL kargo ücreti var.

Yani fiyatı hakikaten iyi düşmüş. Akakçe bile 4500 TL gösteriyor şu an. Kullanıcı yorumlarını okumak gerek. Bu bütçede adamakıllı başka seçenek olduğunu düşünmüyorum. Yönetici koltuğu olarak şu var;

Kusura bakmayın. Gözümden kaçmış.

Yok hocam bu tarz ürünler sorun yaşatıyor, tabiri tacizse hor bir şekilde yaslanarak kullanan birisiyim bu tipte koltuğum kolçak kısmından kırıldı ve yamuk şekilde kullanıyorum. Attığım koltuğu alacağım gibi geliyor.

1690473075723.png

Aldım geçtim, alternatifleri 5.5-6K iken pek risk alamazdım.

Son düzenleme:
Yok hocam bu tarz ürünler sorun yaşatıyor, tabiri tacizse hor bir şekilde yaslanarak kullanan birisiyim bu tipte koltuğum kolçak kısmından kırıldı ve yamuk şekilde kullanıyorum. Attığım koltuğu alacağım gibi geliyor.

Eki Görüntüle 1878968

Aldım geçtim, alternatifleri 5.5-6k iken pek risk alamazdım.

Hocam memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mehmettzr

Daha dün satın aldım, yarın elime ulaşacak o zaman net cevap verebilirim.

Sağ olun hocam.

@mehmettzr

Hocam test edebildiniz mi nasıl?

@mehmettzr

Hocam geri dönüş yapacak mısınız ona göre almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı