3500 TL'ye konsol vs bilgisayar

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir konsol almak istiyorum ve bu parayı vermişken hakkımı da almak istiyorum. Bir yandan Xbox, bir yandan PS4, bir yandan PC. PC için elimdekini satacağım ama bu dönemde ekran kartı olmadığından dolayı vazgeçtim.
Tüm oyunları oynatacak bir konsol istiyorum. Acaba ETS 2 oynayabilir miyim? Steam'e bağlanabilir miyim? Bütçem 3500 üstüne ya da altına inebilirim, performansına bağlı.

Arkadaşlar, bir konsol almak istiyorum ve bu parayı vermişken hakkımı da almak istiyorum. Bir yandan Xbox, bir yandan PS4, bir yandan PC. PC için elimdekini satacağım ama bu dönemde ekran kartı olmadığından dolayı vazgeçtim.
Tüm oyunları oynatacak bir konsol istiyorum. Acaba ETS 2 oynayabilir miyim? Steam'e bağlanabilir miyim? Bütçem 3500 üstüne ya da altına inebilirim, performansına bağlı.
Series S şiddetle tavsiye ederim. Gamepass ile de başka oyunlar oynayabilirsiniz ancak ETS 2 yok diye biliyorum. Xbox'ın steam desteği yok. Bir nevi rakipler.

Series S şiddetle tavsiye ederim. Game Pass ile de başka oyunlar oynayabilirsiniz ancak ETS 2 yok diye biliyorum. Xbox'ın Steam desteği yok. Bir nevi rakipler.

Steam desteği olan konsol var mı?
4000 TL'ye izin verirler mi bilmiyorum ama 4K çözünürlükle gönüllerini alabilirim.
Başka PS veya Xbox öneriniz var mı? Bu arada ilk ay dışında Game Pass'e hep 44 TL mi vereceğim?

Steam desteği olan konsol var mı?
4000 TL'ye izin verirler mi bilmiyorum ama 4K çözünürlükle gönüllerini alabilirim.
Başka PS veya Xbox öneriniz var mı? Bu arada ilk ay dışında Game Pass'e hep 44 TL mi vereceğim?
Series S genellikle 1080p oynatır. RT açınca da bazı oyunlarda 900p olabiliyor. Sanırım bazı eski oyunları 4K oynatabiliyor (4K konusunda emin değilim, yanlışsam düzeltin) Game Pass için her ay para ödeyeceksiniz. Sonuç olarak Series S’de Game Pass’de fiyatlarına göre mükemmel.

Series S genellikle 1080p oynatır. RT açınca da bazı oyunlarda 900p olabiliyor. Sanırım bazı eski oyunları 4K oynatabiliyor (4K konusunda emin değilim, yanlışsam düzeltin) Game Pass için her ay para ödeyeceksiniz. Sonuç olarak Series S'de Game Pass'de fiyatlarına göre mükemmel.

2K Forza Horizon 4 oynamaz mı?

Geri
Yukarı