3500 TL'ye monitör önerisi

oguny23

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1-2 ay önce sistem aldım. Önümüzdeki günlerde monitör alacağım ve bir kaç model arasında kaldım. Aşağıdaki linkte olan monitörleri kullananlar varsa ya da farklı önerileri olanlar varsa diye sormak istiyorum. Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA buradaki modeller arasından seçmeyi düşünüyorum ve en mantıklı olan ASUS TUF VG27WQ gibi geliyor. Gerek görüntü kalitesi gerek HDR özelliği olması çekici geldi. Bütçem 3000-3500 civarı. Kullanan ya da önerisi olan varsa yanıtları bekliyorum (165 Hz ve 2k olmasını tercih ederim). Şimdiden teşekkür ederim.

Sistem özellikleri:
İşlemci: AMD Ryzen 7 3800X
Ekran kartı: ASUS Dual RTX2070S
RAM: Team t-Force Vulcan Z 16 GB X 2
Anakart: ASUS TUF B450-PRO
Depolama: Adata SU630 480 GB SSD
Kasa: Vento VG05F
PSU: FSP Hydro HD700 700W 80+ Bronze Power Supply

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 1-2 ay önce sistem aldım. Önümüzdeki günlerde monitör alacağım ve birkaç model arasında kaldım. Aşağıdaki linkte olan monitörleri kullananlar varsa ya da farklı önerileri olanlar varsa diye sormak istiyorum. Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA buradaki modeller arasından seçmeyi düşünüyorum ve en mantıklı olan ASUS TUF VG27wq gibi geliyor. Gerek görüntü kalitesi gerek HDR özelliği olması çekici geldi. Bütçem 3000-3500 civarı. Kullanan ya da önerisi olan varsa yanıtları bekliyorum (165 HZ ve 2K olmasını tercih ederim). Şimdiden teşekkür ederim.

Sistem özellikleri:
İşlemci: AMD Ryzen 7 3800X.
Ekran kartı: ASUS Dual RTX2070S.
RAM: Team t-Force Vulcan Z 16 GB X 2.
Anakart: ASUS TUF B450-PRO.
Depolama: Adata SU630 480 GB SSD.
Kasa: Vento VG05F.
PSU: FSP Hydro HD700 700W 80+ Bronze Power Supply.

İtopya'dan alacaksınız diye bir şey yok Hepsiburada, N11 gibi siteler de daha ucuz.

Geri
Yukarı