3500 TL'ye sistem toplama

Fatihc101

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kasa topluyorum. İşlemci ve ekran kartı dışında tüm parçaları aldım.
  • Gigabyte B450M S2H(470TL)
  • 8×2 DDR4 3200MHz t-Force Vulcan TUF CL16-18 (660 TL)
  • XPG SX8100 512 GB SSD M.2 (449 TL)
  • 600W Dark Side kasa (2. el 490 TL)
Ryzen 5 1600+GT 1030 mu alsam, yoksa G serisi bir işlemci mi alsam karar veremedim. Açıkçası GT 1030'a para vermek istemiyorum.
Hangisi daha mantıklı olur diye sizlere danışmak istedim.
Bütçe 1500-2000TL.

Son düzenleme:
Param güvende'nin alıcı için bir riski yok bence. Satıcı için riskli bir yöntem. Sonuçta sen onaylamadan karşı tarafa ödemen gitmiyor.
Aslında ekran kartı çokta önemli değil programlama öğrenmek ve arada yüksek sistem gereksinimi gerektirmeyen fps oyunları oynarım
Ama uygun fiyata dediğiniz ekran kartını bulursam alırım

Aslında ekran kartı çokta önemli değil programlama öğrenmek ve arada yüksek sistem gereksinimi gerektirmeyen fps oyunları oynarım
Ama uygun fiyata dediğiniz ekran kartını bulursam alırım

O zaman bütçenizi biraz daha arttırıp 5600G almanızı tavsiye ederim. Dahili grafik işlemcisinin yanında gayet güçlü bir işlemci. İlerde ekran kartı almak istediğinizde darboğaz sorunundan kaçmak için tavanınız çok daha yukarıda olur. Bir çok güçlü ekran kartını besleyebilecek güce sahip.

O zaman bütçenizi biraz daha arttırıp 5600G almanızı tavsiye ederim. Dahili grafik işlemcisinin yanında gayet güçlü bir işlemci. İlerde ekran kartı almak istediğinizde darboğaz sorunundan kaçmak için tavanınız çok daha yukarıda olur. Bir çok güçlü ekran kartını besleyebilecek güce sahip.
Bütçemi aşşada daha mantıklı geldi teşekkür ederim.
Sahibindende 2.el 2700tlden başlıyor sıfırı şuan 2660tl trendyolda sıfır olması daha iyi olur benim için

Yeni konular

Geri
Yukarı