35000-40000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bu cihaza bakıyorum 4070 ekran kartı R9 işlemci 240W adaptör ile geliyor, Dell 5530'a bakıyorum i7 işlemci 4060 kart ve 330W adaptör.
ASUS mu bir şeylerden kısıyor yoksa Dell mi abartıyor anlamadım.
330W Adaptörü ne yapmayı düşünüyorsun şantiye mi kuracaksın. Ya da masaüstü mü bu. 240w bile hayli hayli yetiyor üstüne üstlük 330w Kafam kadar adaptörü yanımda taşımaktansa olmasın zaten. Asus TUF A15 piyasadaki en iyi batarya ömrüne sahip laptop. Jarodtech den benchmarklara bakmanı öneririm çünkü sallayan arkadaşlar kesinlikle olacak. 240W ile bile 50 sarjdan 80 e gelmesi 30 dakikanı almıyor bile. Tabi test yapmadım bilemem ama gayet yeterli. Kaldı ki i7 R9 ile kıyas bile olmaz. Ekran kartını saymıyorum bile. Zen 4 mimarili çipler gerçekten de harikalar çıkartıyor. Soğutma konusuna girmeye de gerek duymuyorum.

330W Adaptörü ne yapmayı düşünüyorsun şantiye mi kuracaksın. Ya da masaüstü mü bu? 240W bile hayli hayli yetiyor üstüne üstlük 330W Kafam kadar adaptörü yanımda taşımaktansa olmasın zaten. ASUS TUF A15 piyasadaki en iyi batarya ömrüne sahip laptop. Jarodtechden benchmarklara bakmanı öneririm çünkü sallayan arkadaşlar kesinlikle olacak. 240W ile bile 50 sarjdan 80'e gelmesi 30 dakikanı almıyor bile. Tabii test yapmadım bilemem ama gayet yeterli. Kaldı ki i7 R9 ile kıyas bile olmaz. Ekran kartını saymıyorum bile. Zen 4 mimarili çipler gerçekten de harikalar çıkartıyor. Soğutma konusuna girmeye de gerek duymuyorum.

Bataryayı ben talep etmiyorum onlar cihazın yanında göderiyor. Bazen şikayet var sitesine bakıyorum Lenovo idea Gaming 3 için oyun veya yoğun kullanımda bataryadan % düşme oluyormuş. Aklıma o geldi. Acaba mı dedim.

Geri
Yukarı