35000-45000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
50000
Peki i9'lu cihaz görüyor musun burada?

Ve nesil önemli.

Her i5 her R5'ten üstün değildir.

Sağdan soldan duyduğun saçma sapan sitelereden gördüğün değerlerle yorum yapıyorsun.

40 tane bilgisayarı yönetiyorum ben. Saydığım tüm işlemciler mevcut fiili olarak hepsinin performansını biliyorum. Ben haksızım sen haklısın dostum. Yaşamaya devam ;)

Sağdan soldan duyduğun saçma sapan sitelereden gördüğün değerlerle yorum yapıyorsun.

40 tane bilgisayarı yönetiyorum ben. Saydığım tüm işlemciler mevcut fiili olarak hepsinin performansını biliyorum. Ben haksızım sen haklısın dostum. Yaşamaya devam ;)
Arkadaş haklı, maalesef her İntel hem AMD'den iyi değil. Kimi oyun performansında iyidir kimi Render.

Arkadaş haklı, maalesef her İntel hem AMD'den iyi değil. Kimi oyun performansında iyidir kimi Render.
Ayrıca sizin dediğiniz örneğe göre en basitinden İ5 10300H, Ryzen 5 5600H'dan daha iyi olması lazım ama alakası yok.

Ayrıca sizin dediğiniz örneğe göre en basitinden i5 10300H, Ryzen 5 5600H'dan daha iyi olması lazım ama alakası yok.

i5 10300H'ı R5 3600H ile karşılaştırmalısın 5600 ile değil. 5600'ü 10500 ile karşılaştırmalısın. 10300 ile 5600'ü karşılaştırırsan tabii ki AMD daha performanslı gözükür. Her iki tarafında aynı çeyrek de çıkan modellerini baz almak gerek. Anlatmak istediğim bu ancak bura da birine bir şey anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor.

Geri
Yukarı