Samsung A34 sesli modda titreşim kapatılıyor mu?

Prometheus09

Hectopat
Merhaba, iyi sosyaller. Galaxy A34 kullanıyorum.

Benim biraz ilginç bir sorum var ayarları çokça kurcaladım ama bir çözüm bulamadım.

Uygulama bildirimlerinde titreşim sadece telefon titreşim modunda gelsin istiyorum. Titreşimi açınca sesli moddayken de titreşim geliyor. Bunu ayarlamanın bir yolu var mı? Örnek vermek gerekirse telefonum sesli moddayken titreşime ihtiyaç duymuyorum zaten WP mesajlarından titreşim gelmesin istiyorum, titreşim moduna aldığımda gelsin istiyorum.

Merhaba, iyi sosyaller. Galaxy A34 kullanıyorum.

Benim biraz ilginç bir sorum var ayarları çokça kurcaladım ama bir çözüm bulamadım.

Uygulama bildirimlerinde titreşim sadece telefon titreşim modunda gelsin istiyorum. Titreşimi açınca sesli moddayken de titreşim geliyor. Bunu ayarlamanın bir yolu var mı? Örnek vermek gerekirse telefonum sesli moddayken titreşime ihtiyaç duymuyorum zaten WP mesajlarından titreşim gelmesin istiyorum, titreşim moduna aldığımda gelsin istiyorum.
Merhaba. Samsung'un rutinler uygulaması sizde varsa ve onda da "ses açıkken titreşimi devre dışı bırak" gibi bir ayar yoksa kendi uygulamalarıyla yapabileceğinizi sanmıyorum. Tasker vb bir uygulama ile belki yapılabilir ancak yeni telefonlarda titreşimi devre dışı bırakma özelliği çalışıyor mu ve bu özellik için root gerekir mi bilmiyorum. Ben başka uygulama yüklerim, gerekirse root da yaparım derseniz biraz araştırırım. Bu arada başka öneriler de bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı