35000-55000TL laptop önerisi

Bütçe
35,000TL-55,000TL
4060 ile 4070 arasında aşırı fark yok fakat modeller arasında panel ve işlemci değişiyor, onlar için fark degebilir. Yukaridaki Acer düşmanı 0 bilgi insanı da takmayın.

Zarar vermediğiniz sürece çıkmaz.
İşlemciler aynı hocam, panelde sadece 50K'lık fiyattaki yani 4070'li model 2K'lık panele sahip. Fark bu.

İlginiz için teşekkürler hocam.

Son durumu belirtmek istiyorum, şu an @EfeAkkaya'nın ilk başta önerdiği 55K'lık Nitro 16 modeline ibreyi döndürdüm. Hem Ryzen 9, hem 1TB SSD, hem de 4070. Çok güçlü ve 5K'lık fiyat farkına değer gibi görünüyor. Bütçeyi o noktaya çıkaramazsam 4070-Ryzen7 modelini hedefleyeceğim.

Son düzenleme:
Öncelikle selam, hem okul hem de oyun için laptop araştırmasındayım. Bütçem 35,000TL-55,000TL arasında, aşağıdaki laptoplar radarıma aldım, önerilerinize açığım.
(Bu bütçede farklı bir laptop önerecekseniz onu da beklerim, attığım cihazlardan anlayacağınız üzere 45,000 bandında gezinmek benim için daha uygun.)

Ben kendime hp omen ryzen 7 7840hs rtx 4070 modelini aldım 52 bin liraya , önerir misin dersen şimdilik her şey güzel , malzemesi ses kalitesi hızı çok iyi , oyun denemedim henüz.

Ben kendime HP Omen Ryzen 7 7840HS RTX 4070 modelini aldım 52 bin liraya, önerir misin dersen şimdilik her şey güzel, malzemesi ses kalitesi hızı çok iyi, oyun denemedim henüz.

Oyun oynamadan bir Gaming laptopu test etmiş olmazsınız.

Bu ürünü satın aldım.

Bu ürünü satın aldım.

Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı