35000 TL laptop önerisi

Hocam termal throttling oldu War Thunder oyunundayken ve Cinebench'de 90 derrce oldu altında bu masalarda deri küçük dikdörtgen aksesuar var ya onun üstünde sıcaklık değerleri böyleydi.

Sonra havaya kaldırdım bilgisayarı fanların nefes alabileceği şekilde yük altında 65 derece sabit oldu.

Diyebileceğim klavyesi kasası ekranı güzel kalitesi çok iyi sadece alttan nefes alıyor tıkamamak lazım.

Stant alacağım ben 20 derece düşüyor fanlar nefes alabiliyorken çok serin bir cihaz.

Anladım hocam. Benimkisi de gelsin duruma göre bakayım ben de o zaman. Ama genel olarak iyi olmasına sevindim.

Hocam merhaba laptoptan memnun musunuz?
Lenovo LOQ ile ASUS TUF A15 arasında kaldım. Karsilastirabilir misiniz?

Memnunum fakat bir laptop olduğu için ısındığını hissedebiliyorsunuz rahatsız edecek kadar olmasa da onun dışında her şeyi memnun etti beni ekranı sadece belli bir süre kullandım sonra daha hızlı olan monitörümu taktım o süreçte de kendi ekranı çok daha net canlıydı fakat parlaklık orta seviye.

Memnunum fakat bir laptop olduğu için ısındığını hissedebiliyorsunuz rahatsız edecek kadar olmasa da onun dışında her şeyi memnun etti beni ekranı sadece belli bir süre kullandım sonra daha hızlı olan monitörümu taktım o süreçte de kendi ekranı çok daha net canlıydı fakat parlaklık orta seviye.

Bu bütçede alınabilecek en iyi laptop buydu zaten ben aldığımda şu anki piyasayı bilmiyorum.

Bu bütçede alınabilecek en iyi laptop buydu zaten ben aldığımda şu anki piyasayı bilmiyorum.
hocam ben de birkac gun once bu civarlarda aldim laptopumu degerlendirdigim modellerden biriydi o yuzden sormustum. 100 srgb olmasini gectim %45ntsc gibi bir degeri olmasi ve klavye yapisinin ayni olmasi vazgecirdi yoksa lenovo almak isterdim. hayirli olsun. ben tercihimi acer nitro 16 tarafindan kullandim. panel avantaji ve sivi metal sogutmanin da etkisiyle daha cazip geldi

Geri
Yukarı