35000 TL laptop önerisi

Bütçe
35000

Caann01

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba dostlarım, üniversite için günlerdir piyasadaki maksimum 35 bin ve altı RTX laptop cihazları araştırıyorum. Genel olarak laptoplar ile ilgili gerek videolar gerek yazılar yorumlar okudum hayatımda ilk defa oyuncu laptopu alıyorum ve bu fiyat aralığında mükemmel bir cihaz almam gerektiğini düşünüyorum o yüzden birçok markayı ve modeli karşılaştırdım genel olarak video ve yorumlara baktığımda herkesin dilinde Casper çöp Monster çöp ısınıyor o oluyor bu oluyor birisi önermiş TUF A15 birisi önermiş Dell biraz da görüntü istediğimden dolayı HP Victus'lar dikkatimi çekmiyor.

Birçok video izledim Casper tasarımı iyi ancak arkadaşımda var ve 1 yılda fan bozulmuş. Monster kullanan arkadaşım var cihazın sorunsuz olduğunu soğutuculu stantla kullandığını ve gerekli bakımlarını yapıp kullandığını söyledi hatta sıcaklık değerleri 80 90, Cyberpunk oynayarak bu değerleri aldığını ve başka oyunlarda da benzer olduğunu söyledi. Gelelim ASUS modeline TUF A15 birçok video izledim yabancı veya Türk oyun oynarken dereceler belli ortalama 80 90 derecelerde seyrediyor ayrıca TUF A15 de alan herkesin ışık sızması sararma gibi sorunları var.

Nitro 16 düşündüm fakat işlemcisi düşük kalıyor Acer Nitro 5 modellerini beğenmediğimden onları eledim bile. Servis olanağı iade hakkı ve küçüklüğümden beri almak istememden dolayı Monster almayı düşünüyorum. i5 13500H RTX 4050 1TB SSD 16 GB RAM olarak Monster servis ağına aynı özelliklere 17 inç olarak bu fiyat bandında daha iyisi olmadığına inanıyorum.

Bu fiyat bandındaki tüm modellerin tanıtımlarında sıcaklık değerleri minimum 80 maksimum 95 olarak gördüm. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum. Hayatında laptop kullanmayıp kulaktan dolma bilgileri yazacak arkadaşlar yazmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla Monster cihazlarda sorun yaşayan arkadaşım var. O sebeple kesinlikle önermem. Kendim de Casper Excalibur kullanıyorum ve kendiminkini de kimseye önermem pişmanım. ASUS TUF kullananların genellikle memnun olduğunu gördüm HP Victus da öyle ama istemediğini söylemişsin. O yüzden benim önerim ASUS TUF'lar olur.

Nitro 5'i neden beğenmediğinizi söyler misiniz?

Kararı vermiş zaten.
Aklıma gelen tek şey fan sesinden dolayı istemiyordur. O da Monster'da daha çok gelecek.
Bir de şu sadece Monster kullanan tayfanın aaabi Monster yalnız çok iyi olayından etkileniyorlar.

Çok fazla Monster cihazlarda sorun yaşayan arkadaşım var. O sebeple kesinlikle önermem. Kendim de Casper Excalibur kullanıyorum ve kendiminkini de kimseye önermem pişmanım. ASUS TUF kullananların genellikle memnun olduğunu gördüm HP Victus da öyle ama istemediğini söylemişsin. O yüzden benim önerim ASUS TUF'lar olur.
Şikayetlerinizi merak ettim G870 ile ilgili ben yazmıştım konumda atladığım yer var mı acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı