35000 TL masaüstü ya da dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
35000
  • ASUS TUF Gaming B650M-E 6400MHz (OC) DDR5 soket AM5 M.2 HDMI DP mATX anakart.
  • Corsair Vengeance 32 GB (2x16 GB) 5200MHz CL40 DDR5 RAM (CMK16GX5M2B5200C40)
  • XPG Gammix S70 Blade 1TB 7400 MB okuma / 6800 MB yazma PCI-e GEN4x4 M.2 2280 SSD.
Bari böyle yap, başka bir şeye gerek yok.

Hocam bana 50000 TL yakın direk sistem önerir misiniz artık beynim yandı bu işlerden fazla anlamıyorum bu işlerden size de zahmet verdik çok kusuruma bakmayın.

Hocam bana 50000 TL yakın direk sistem önerir misiniz artık beynim yandı bu işlerden fazla anlamıyorum bu işlerden size de zahmet verdik çok kusuruma bakmayın.

Öneribileceğim hazır sistem yok maalesef. Yüksek bütçe için hazır sistem mantıksız oluyor.

Öneribileceğim hazır sistem yok maalesef. Yüksek bütçe için hazır sistem mantıksız oluyor.

Hocam o zaman tek tek parça önerin bende aynı sistemde değiştirsem sizin dediğinizde çok mantıklı ama benim mahalle bilgisayarcısına güvenim yok maalesef kurabilecek insanım yok tek tek önerin hocam ona yakın bir şeyler yapayım bende.

Sistem toplama sihirbazından yapsam nasıl olur aklıma yeni geldi.

Hocam o zaman tek tek parça önerin bende aynı sistemde değiştirsem sizin dediğinizde çok mantıklı ama benim mahalle bilgisayarcısına güvenim yok maalesef kurabilecek insanım yok tek tek önerin hocam ona yakın bir şeyler yapayım bende.

Sistem toplama sihirbazından yapsam nasıl olur aklıma yeni geldi.

Site içi fiyatlar çok şişik oluyor öyle de. Olmadı Teknosa'ya falan gidin ya da MediaMarkt, onlar kuruyorlar diye biliyorum ücret karşılığında.

51730 TL.

Site içi fiyatlar çok şişik oluyor öyle de. Olmadı Teknosa'ya falan gidin ya da MediaMarkt, onlar kuruyorlar diye biliyorum ücret karşılığında.

51730 TL.

Hocam bu iyi midir?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    47,5 KB · Görüntüleme: 30
Fena değil ama attığım toplama daha iyi.

Hocam biliyorum ama işte toplayabileceğim insan yok Teknosa'da fiyatlar çok daha pahalı oluyor benim normalde 50 k bile anca bütçem varken zar zor 60 yaptım ama Teknosa'ya gidersem 70k aşağı çıkamam sorun orada toplama sihirbazında fiyatlar uçuk derecede ne yapacağım bilmiyorum.

@408157 hocam bu sistemde 650 watt yeterli olur mu mouse klavye falanda RGB sıkıntı yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    47,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Hocam biliyorum ama işte toplayabileceğim insan yok Teknosa'da fiyatlar çok daha pahalı oluyor benim normalde 50 k bile anca bütçem varken zar zor 60 yaptım ama Teknosa'ya gidersem 70k aşağı çıkamam sorun orada toplama sihirbazında fiyatlar uçuk derecede ne yapacağım bilmiyorum.

@408157 hocam bu sistemde 650 watt yeterli olur mu mouse klavye falan da RGB sıkıntı yaşar mıyım?

Yeter.

@Phytxss sıvı soğutucu kötü.

Anakartta düşük.

VRM soğutma yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı