35000'e kadar mimari çizim programlarını kaldırabilecek laptop önerisi

bztrk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 35000'e kadar mimari çizim programlarını kaldırabilecek uzun süre kullanabileceğim bir laptop önerisi verebilir misiniz?

Merhaba, 35000'e kadar mimari çizim programlarını kaldırabilecek uzun süre kullanabileceğim bir laptop önerisi verebilir misiniz?

Hocam 2 gün önce deseydiniz 29k ydı şimdi 32'ye geri çıkmış ama her konuda güçlü bir bilgisayar.

Bu da 2. seçenek hocam.

Son düzenleme:

Benden önce yazan iki arkadaşın da önerdikleri bilgisayarlar çok iyi. MacBook kullanan biri olarak söylüyorum taşınabilirlik ve malzeme kalitesi olarak üst seviye, birçok özellikte (hoparlör, ekran, batarya) fiyatının en iyisi. Oyun bilgisayarları (ben ASUS TUF laptop denedim) Mac'e oranla bir hayli ağır ve kalın oluyor, ROG serisi Premium olduğundan dolayı yine bayağı kaliteli olacaktır fakat yine de fiziksel anlamda Mac çok pratik.
Donanım olarak ise işlemci tarafında, Benchmarks'da çoklu çekirdek performansında 6800H M.2'ye fark atmış, tekli çekirdekte M.2'nin üstünlüğü var. Grafik kısmında ASUS çok daha güçlü. Eğer oyun oynayacaksan ASUS biçilmiş kaftan. Mac'te AAA oyun oynamak zor. Mimarlık programlarında durum nasıl bilmiyorum ama Mac'e her uygulamayı kuramıyorsun kontrol etmeni tavsiye ederim. Laptopun kullanım felsefesini düşünürsek ben düşünmeden Mac derim ama oyun, program vs. söz konusu ise performansından dolayı ASUS tercih edilebilir. Bu arada ikisi de mimarlık programlarını hayli hayli kaldırır diye düşünüyorum.

Hocam 2 gün önce deseydiniz 29k ydı şimdi 32'ye geri çıkmış ama her konuda güçlü bir bilgisayar.

Bu da 2. seçenek hocam.
Asus Teknosa'da 30.799₺ şu an.
Link

Yeni konular

Geri
Yukarı