3500TL 2.el ekran kartı önerisi

Cevaplarınız için teşekkürler dostlar. Peki 3500TL'ye RX6600 bulmak mümkün müdür? İlanlarda ASRock, PowerColor gibi markalar görüyorum. PowerColor Red Devil olsa tadından yenmez de giriş modelleri mevcut. Almışken XFX veya Dual olsa daha iyi olur gibi.

Ben yeterli gelip gelmemesinden bahsetmiyorum 5500 5. nesil R5'lerin yüz karası konumunda. Az bir fiyat farkına çok daha yüksek bir performans alınabilir 5600 ile.

Kesinlikle öyle bir durum yok. 4100 ve 4500 için olabilir ama 5500 F/P bir işlemci. Evet 5600 daha F/P ama hikaye oyunlarında fark olmayacak 6600 ile.

Cevaplarınız için teşekkürler dostlar. Peki 3500TL'ye RX6600 bulmak mümkün müdür? İlanlarda ASRock, PowerColor gibi markalar görüyorum. PowerColor Red Devil olsa tadından yenmez de giriş modelleri mevcut. Almışken XFX veya Dual olsa daha iyi olur gibi.

6600 zaten ısınan bir kart değil Afox vb. gibi markalar almadıkça sorun olmaz.

RX 6600 132 W TDP değerine sahip,fakat inanın o kadar bile tüketmiyor, Asus Dual modelini kullanıyorum, yükte 99W.
Sıcaklıklar max 62 dereceyi gördü,kasam da ahım şahım değil mesh 3 + 1 fanlı kasa.
Çok ısınan bir kart değil zaten,herhangi bir markanın soğutması yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı