3500TL 64/4GB telefon önerisi

Açıkçası A03 çok kötü bence hem tasarım hem de malzeme kalitesi olarak birkesesinde A04S'e dokunmuştum tamamen ucuz plastik bir kasa kullanılmış o yüzden A01'den A04S'e kadar olan hiçbir modeli sevmiyorum ve Omix'e gelecek olursak bir tane Omix almaktansa J5 alırım daha iyi Omix kağıt üzerinde iyi bir telefon.
hocam 3500e ne bekliyorsunuz a03 en stabil çalışcak telefon bu fiyata ama 3500e a03 bulunamazsa kesinlikle alınmamalı internette 4.500 diyorlar o fiyata redmi 10c mantıklı

Açıkçası A03 çok kötü bence hem tasarım hem de malzeme kalitesi olarak birkesesinde A04S'e dokunmuştum tamamen ucuz plastik bir kasa kullanılmış o yüzden A01'den A04S'e kadar olan hiçbir modeli sevmiyorum ve Omix'e gelecek olursak bir tane Omix almaktansa J5 alırım daha iyi Omix kağıt üzerinde iyi bir telefon.
A0 serisi kadar çöp cihazlar yok s3mini alın daha iyi en azından parasını hakediyo a01 arkadaşımda var google bile kasıyo illet bi telefon.

Infinix Hot 10t öneririm, 1.5 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntı çıkmadı. 4 GB RAM olduğuna bakma G70 işlemci taşıyor telefonu, kendi oyun modunda PUBG 50 FPS, MLBB 80 FPS rahat alıyorum ben.
Wild Rift 50-60 FPS alırsın kasma olmaz.
Şarjda kullanmıyosan ve hava serinse ısınma az.

realme c21y mantıklı tercih olur o zaman

Geri
Yukarı