3500TL 64/4GB telefon önerisi

2. el A13 al M3 yerine aynı değerlerde hatta A13 önde ama G80 olanından al POCO mu Samsung mu güvenilir tabii ki Samsung POCO Android 10 la geliyor A13 12 veya 13le.

Peki POCO M3'ü seçeneklerim arasından çıkardım ama ailem 2.el'e güvenmiyor C21y dışında bir önerin var mı seni de biraz yordum sanırım kusura bakma.

Peki POCO M3'ü seçeneklerim arasından çıkardım ama ailem 2.el'e güvenmiyor C21y dışında bir önerin var mı seni de biraz yordum sanırım kusura bakma.
dostum zevkle yardımcı oluyorum c21y bence bu fiyata en iyisi

infinix markasına güvenirsen hot 10t var

dostum zevkle yardımcı oluyorum c21y bence bu fiyata en iyisi

infinix markasına güvenirsen hot 10t var
ha bence realme infinxden daha güvenilir

Peki POCO M3'ü seçeneklerim arasından çıkardım ama ailem 2.el'e güvenmiyor C21y dışında bir önerin var mı seni de biraz yordum sanırım kusura ba
dostum 4.400e çıkarsan redmi 10c var çok iyi bir tercih olur senin için

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...onu-modeller-sifir-redmi-10c-1077672847/detay dostum eskişehirdesin heralde

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı