3500TL Flight joystick tavsiyesi

Bütçe
3500

Bektass97

Decapat
Microsoft Flight Simulator oynamak için Flight joystick alacağım. Başka oyunlar beğenirsem de oynarım tabii. Bütçem 3500 TL, gerçeğe en yakın hissiyatlısını almak istiyorum. Bilgisi olanlar yardımcı olursa teşekkür ederim.

Benim aklımda bu vardı, sizin de söylediklerinize göre seçeceğim.

Gerçeğe en yakın hissiyatlısı diye bir şey yok. Tamamen hassasiyet ayarlarınıza bağlı onu kendiniz yapmalısınız. Dediğiniz bütçede ise alabileceğiniz en kaliteli ürün budur daha da araştırmayın.

HOTAS alacağım o yüzden Thrustmaster'in ürününü tercih ediyorum, link için de teşekkürler.

Gerçeğe en yakın hissiyatlısı diye bir şey yok. Tamamen hassasiyet ayarlarınıza bağlı onu kendiniz yapmalısınız. Dediğiniz bütçede ise alabileceğiniz en kaliteli ürün budur daha da araştırmayın.

Tamamdır kendi isteğime göre ayarlarım yardmınız için teşekkürler.

HOTAS alacağım o yüzden Thrustmaster'in ürününü tercih ediyorum, link için de teşekkürler.
Tamamdır kendi isteğime göre ayarlarım yardmınız için teşekkürler.
Rica ederim, ayrıca arkadaşın belirttiği ürün de HOTAStır ve güzeldir TR'deki sitelerde bu ürün bütçenizi aşıyordu yurtdışı Amazon'a bakmak hiç aklıma gelmemişti ondan önermedim ama pek gerek yok o kadar masrafa. T16000M iş görür hatta ileri seviye bir flight sticktir.

Son düzenleme:
Rica ederim, ayrıca arkadaşın belirttiği ürün de hotastır ve güzeldir TR'deki sitelerde bu ürün bütçenizi aşıyordu yurt dışı Amazon'a bakmak hiç aklıma gelmemişti ondan önermedim ama pek gerek yok o kadar masrafa. T16000M iş görür hatta ileri seviye bir Flight sticktir.

Hotas olduğunu fark etmemişim, ikisi de joysticke benziyordu.3.300 harcamama gerek yok ucuz link bulmuşken. Gelecekte zaten Airsoft tabanca alacağım, ona aktarırım bütçeyi. Yardımınız için tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı