3500TL kulak üstü kulaklık önerisi

Fiyatı 1500-2000TL aralığında olsa da ben size Logitech G G733 kablosuz 7.1 Surround ses oyuncu kulaklığı - siyah öneriyorum kulaklarınız ortalamadan büyük olsa bile rahat edersiniz.

Haylou GT6 + kulaklık süngeri alabilirsiniz. F/P olarak en iyisi bu. Bu kulaklıkta sünger şart. Diğer türlü en hafif harekette kulağınızdan düşebilir. Sünger ile sağlam şekilde duruyor. Mikrofon kaliteside çok iyidir.

Koss KPH30i de tavsiye ederim. Ses kalitesi olarak çok memnun eder bütün audiophile forumlarında tavsiye edilir.

Audio Technica M40X kullandım. Tank gibi kulaklıkdır + ZMF Cowhide padler alırsanız toruna bırak diyebilirim. Ayrıca çok rahattır.

Ben ses konusunda bu bütçeye en iyisini istiyorum deyip dışarıya müzik vermesini önemsemezseniz (koşu parkurunda spor yapmak gibi) Sennheiser HD58x alıp müziği iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Padler bir yıl içinde eskiyecektir o yüzden bütçe yettiğinde alcantara bir pad almak hem uzun ömürlülük hem de ses kalitesi açısından daha iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca kendi gelen kablosu 2 metre o yüzden daha kısa bir kabloda alabilirsiniz.

Fiyatı 1500-2000TL aralığında olsa da ben size Logitech G G733 kablosuz 7.1 Surround ses oyuncu kulaklığı - siyah öneriyorum kulaklarınız ortalamadan büyük olsa bile rahat edersiniz.
Oyuncu kulaklığım hali hazırda var zaten bana müzik için lazım daha portatif ve şık bir şey dışarda kullanacağım çünkü.

Geri
Yukarı