3500TL monitör dahil oyun için sistem toplama

Kıvılcım

Hectopat
Daha fazla  
Daha çok Freesync teknolojisi ile ilgili olmasını istiyorum klavye mouse ve ses sistemi dışında her şeye ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 1400 işlemci
Asus b350m-A anakart
Corsair 8 Gb 2400 mhz cl16 ram
Rx 570 ekran kartı
Corsair vs550 güç kaynağı
Corsair spec 01 kasa
Wd 1 TB Blue 7200 rpm Hdd
Corsair force le 120 gb (550-500) Ssd
Viewsonic vx2257 1 ms 75 hz freesync monitör

Ryzen 1400 işlemci
Asus b350m-A anakart
Corsair 8 Gb 2400 mhz cl16 ram
Rx 570 ekran kartı
Corsair vs550 güç kaynağı
Corsair spec 01 kasa
Wd 1 TB Blue 7200 rpm Hdd
Corsair force le 120 gb (550-500) Ssd
Viewsonic vx2257 1 ms 75 hz freesync monitör
Bence bu sisteme ryzen 5 1500x daha yakışır bütçe biraz daha arttırılıp ryzen 5 1500x alınmalı.

1498636417048.png

Ekran kartı stokları bittiği için GTX 1050TI koydum.

BerkantT arkadaşımın dediği gibi rx 570 ve 580'i beklemelisiniz.Beklediğiniz takdirde daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.Ve bu sizin kârıniza olur.

Rx 570 580 geldiği zaman fiyatlar mı düşecek acaba birde neden Viewsonic neden Aoc değil son olarak herkes Amd öneriyor neden ? Benim şuanda i5 işlemcim var 8 senedir ayakta ve hala bir çok şeyi yapabiliyor sürüm için baştan toplamam gerekiyor her şey eskidi.

Bence bu sisteme ryzen 5 1500x daha yakışır bütçe biraz daha arttırılıp ryzen 5 1500x alınmalı.
Oyunda aktör ekran kartı değil mi ? İşlemciyi yetersiz mi buluyorsunuz.

Rx 570 580 geldiği zaman fiyatlar mı düşecek acaba birde neden Viewsonic neden Aoc değil son olarak herkes Amd öneriyor neden ? Benim şuanda i5 işlemcim var 8 senedir ayakta ve hala bir çok şeyi yapabiliyor sürüm için baştan toplamam gerekiyor her şey eskidi.

Oyunda aktör ekran kartı değil mi ? İşlemciyi yetersiz mi buluyorsunuz.
Ryzen çok yeni bir platform şuan İntel'e göre geleceği çok parlak. Anakart üreticileri bol bol BİOS güncellemesi yayınlıyor. Buda performans artışı sağlar. Ve ekran kartı stokları kuruduğu için çok pahalılar geldikleri gibi fiyatlar eski haline döner. Ve monitör konusunda haklısın bende AOC kullanıyorum ve görüntü açısından herşeyi süper diyebilirim.

Ryzen çok yeni bir platform şuan İntel'e göre geleceği çok parlak. Anakart üreticileri bol bol BİOS güncellemesi yayınlıyor. Buda performans artışı sağlar. Ve ekran kartı stokları kuruduğu için çok pahalılar geldikleri gibi fiyatlar eski haline döner. Ve monitör konusunda haklısın bende AOC kullanıyorum ve görüntü açısından herşeyi süper diyebilirim.

Ekran kartı ve işlemci için artık herkes Amd tercih ediyor sanırım açıkçası hala nedenini anlamış değilim.

Ekran kartı ve işlemci için artık herkes Amd tercih ediyor sanırım açıkçası hala nedenini anlamış değilim.
Bunda anlaşılmayacak bir şey yok işlemci ve ekran kartı bakımından daha iyi şu an. Intel yeni,güçlü ve F/P bir işlemci duyursun onu tavsiye edelim. Ancak şu anda öyle bir durum söz konusu değil. Ekran kartında ise bu fiyata 1050ti ve 1060 3G alınabilir. 1050ti performans bakımından geride, 1060 3G ise VRAM yüzünden yeni
nesil oyunlarda sıkıntı çıkarıyor. Ayrıca bu fiyat aralığında Freesync gerçeği var. İşte bu yüzden AMD işlemci ve ekran kartı öneriyoruz.Tabiki son karar senin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı