3500TL monitör önerisi

BBAAPP6262

Decapat
27", flat, 1 ms, G-Sync(zorunlu değil), TN, 2560X1440, 144Hz veya üstü; ASUS veya MSI ürünlerinden tavsiyeleriniz nedir?

Bütçe: 3000-3500.

Son düzenleyen: Moderatör:
27", flat, 1 ms, G-Sync(zorunlu değil), TN, 2560X1440, 144Hz veya üstü; ASUS veya MSI ürünlerinden tavsiyeleriniz nedir?

Bütçe: 3000-3500.

Eğer nvidia ekran kartın varsa G-Sync zorunlu olarak seçmen iyi olur.

Nvidia kartın için G-Sync hatta ilerde kart değişme ihtimaline karşın AMD için Freesync destekli monitör tavsiye ediyorlar. Bu konudaki gibi 144 HZ olup herhangi bir sync desteği olmadığı için aslında 60 HZ den farklı çalışmayan monitörler varmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Modele özel bir sorun mudur bilmem. Araştırma yaparken denk gelmiştim. Çünkü bende Monitör arıyorum. 1000 1500 TL civarı arıyorum. Nvidia GTX 750 TI kartım için uyumlu 24, 27 inç civarı, 1080p, G-sync ve FreeSync. Şimdilik işte bu diyeceğim bir monitör raslamadım. Acil olmadığından hala arıyorum :)

Geri
Yukarı