3500TL PSU önerisi

Bütçe
3500
Hocam kartın sitede önerilen PSU değeri 850 gösteriyor yetermi ki bunlar acaba?

750W yeterli olur mu hocam? Kendi sitesinde ve kutusunda önerilen 850W diyor diğer 3070 Ti modellere göre daha fazla çekiyor galiba.
Bu konu forumda birden fazla defa gündeme geliyor. Global şekilde incelemelere bakarsanız karttın tükettiği güç ortada.

850W-1000W falan uçuk değerler.

Bu konu forumda birden fazla defa gündeme geliyor. Global şekilde incelemelere bakarsanız karttın tükettiği güç ortada.

850W-1000W falan uçuk değerler.

Aorus Master modelide yine bu şekilde mi güç tüketir.

Şundan fazlasına ihtiyacınız yok. Fiyatına göre rakipsiz.

700 wattlığı al ileriye dönük.

"Gerek yok o kadar para vermeye" demeden önce attığınız modeller zaten şaşırtmadı. Arkadaşımız da "ucuz mal alacak kadar zengin değil" gördüğünüz üzere.

Şundan fazlasına ihtiyacınız yok. Fiyatına göre rakipsiz.

"Gerek yok o kadar para vermeye" demeden önce attığınız modeller zaten şaşırtmadı. Arkadaşımız da "ucuz mal alacak kadar zengin değil" gördüğünüz üzere.

Uzun yıllar kullanmak istiyorum hocam o yüzden almışken sağlam olsun diyorum sizde anlamışsınız zaten :)

GPU belli. OC hali bile aşırı fark yapamaz.

Teşekkür ederim.

GPU belli. OC hali bile aşırı fark yapamaz.

Son olarak fiyat göz önünde olmadan sizin önerdiginiz NZXT C750 mi FSP Hydro G PRO 750mi daha iyi olur.

Son düzenleme:
NZXT C750 mi FSP Hydro G PRO 750

Normal şartlarda Hydro G Pro derdim. Şimdi NZXT konusu biraz karışık, anlatayım:

C serisinin 2019 ve 2022 üretimi modelleri var. 2019'u Seasonic, 2022 modelini CWT üretiyor. CWT üretimi de muhtemelen Seasonic'in Focus Plus platformundaki bazı eksiklikleri kapatmak için çıkarıldı. Gerçi Focus Plus'un GX sürümü bu ama belirli başlı performans testlerinde rakiplerinden geri düşen bir modeldi diye aklımda kalmış. CWT üretimi 2022 modeli daha iyi. Linkteki C750'nin görselleri 2022 modeline ait. Aradaki fiyat farkı 500 TL. Ben vermeye değmez diyorum.

Uzun yıllar kullanmak istiyorum hocam o yüzden almışken sağlam olsun diyorum

Hydro G çok sağlam bir PSU zaten. Aynı fiyatta olsalardı C750 Gold önerirdim ben de. Hydro G'ye göre performansı birazcık daha iyi çünkü ama 500 TL fark var ve ben o farkı vermezdim. Pratikte bir fark hissetmeyeceksiniz çünkü. İkisinin de iç yapısı çok kaliteli. Kişisel bir konu elbette, içinizden geleni alın.

Geri
Yukarı