3500TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
3000-3500
Ne var hocam eski telefon derken, bahsetiğiniz para 3500?

Mi9t, 9T Pro, S9-S9+ var.

Samsung hiç kullanmadim doğrusu Android telefon hiç kullanmadim AMOLED yanığı biraz korkuttu Android cihazlardan pek anlamam ama S9 öneriyosaniz alirken sizce nelere dikkat etmeliyim Ankara'da Ankara'da oturuyorum sahibinden güvendene pek güvenmiyorum.

Param Güvende gayet mantikli olur, AMOLED yanığına, ekranın degisip degismedigine dikkat edin. S9 ve S9+ güzeldir.

Sizce Samsung S9 batarya konusunda nasıl uzun vadede kasma olur mu ve yedek parçası kolay bulunuyor mu bende pek iPhone 7 almak istemiyorum eksi hem de küçük ne konuda üzer Samsung S9.

Sizce Samsung S9 batarya konusunda nasıl uzun vadede kasma olur mu ve yedek parçası kolay bulunuyor mu bende pek iPhone 7 almak istemiyorum eksi hem de küçük ne konuda üzer Samsung S9.

S9 batarya olarak ortalama, parça bulursun ama ekranı çok pahalıdır. Donanım olarak iyidir, iyi bir süre dayanır. Şahsen bütçe arttırıp S10 ailesine bakın derim. S10e falan çok çok daha iyidir.

Bütçeyi arttirmam cok zor Samsung S9 larin ekranları sorunlu çoğunluğu sorunlu olmayanları da var ama iPhone 6S Plus'ta da kalmak istemiyorum yani ısınmasi neysede Instagram'da donmasa değiştirmezdim yani ama iPhone 7 donarmi bilmem yine de Samsung S9 güzel bir seçenek gibi duruyor.

Yurt disi iPhone 8 iyi midir peki IMEI isini nasıl halledebiliriz.

Son düzenleme:
Bütçeyi arttirmam cok zor Samsung S9 larin ekranları sorunlu çoğunluğu sorunlu olmayanları da var ama iPhone 6S Plus'ta da kalmak istemiyorum yani ısınmasi neysede Instagram'da donmasa değiştirmezdim yani ama iPhone 7 donarmi bilmem yine de Samsung S9 güzel bir seçenek gibi duruyor.

Yurt disi iPhone 8 iyi midir peki IMEI isini nasıl halledebiliriz.

IPhone'larda pasaport kayıt lazım, onun içinde yurt dışına çik gir yapmak lazım ve pasaport kaydı 20k olması lazım.

Samsung'un AMOLED yanigi beni cok korkuttu S9 Plus alabilirim ama ekran 5K telefondan daha pahali Realme 5Ilere baktim onlarin ekrani çok kötü sizce Samsung mu almalıyım cok kararsizim sirf AMOLED yanigindan dolayi korktum biraz.

Samsung'un AMOLED yanigi beni cok korkuttu S9 Plus alabilirim ama ekran 5K telefondan daha pahali Realme 5Ilere baktim onlarin ekrani çok kötü sizce Samsung mu almalıyım cok kararsizim sirf AMOLED yanigindan dolayi korktum biraz.

Yaniksiz bulursanız alıp kullanabilirsiniz. AMOLED olan her ekranda bu sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı